Бундесліга: «Шальке» Коноплянки програв «Фрайбургу»

В матчі 5-го туру німецької футбольної Бундесліги команда Євгена Коноплянки – «Шальке» програла на виїзді «Фрайбургу» 0:1.

Команда українського півзахисника залишилась на останньому місці, про що повідомляє Укрінформ.

В гостьовому поєдинку проти «Фрайбурга» команда українського півзахисника Євгена Коноплянки - «Шальке» намагалася набрати перші очки в чемпіонаті, після чотирьох поразок поспіль. Однак, все скінчилось черговою поразкою. Гол Нідерлерхнера приніс перемогу «Фрайбургу» 1:0.

Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі «Шальке», був одним з найпомітніших у першому таймі, але після перерви на 69-й хвилині його замінили на Шопфа.

«Шальке» залишається єдиною командою в чемпіонаті, яка після п’яти турів не набрала жодного очка, і посідає в турнірній таблиці Бундесліги останнє 18-е місце.