Телеканал з журналістами «пулу Медведчука»: у Нацраді розповіли про попередження СБУ

Телеканал з журналістами «пулу Медведчука»: у Нацраді розповіли про попередження СБУ

Укрінформ
Служба безпеки України попередила Національну раду з питань телебачення і радіомовлення про можливі загрози інформаційній безпеці у зв’язку з початком мовлення каналу «Перший незалежний».

Про це повідомив в інтерв’ю «Детектор Медіа» перший заступник голови Національної ради Валентин Коваль, коментуючи зникнення мовника з ефіру, передає Укрінформ.

«У нашій системі документообігу є лист від Служби безпеки України про можливі загрози інформаційній безпеці у зв’язку з початком мовлення Першого незалежного у цей день. Наскільки мені відомо, цей лист був скерований усім службам та представникам Нацради», – заявив Коваль.

Водночас він зауважив, що сама СБУ нікого не вимикає, але якщо мовлення Першого незалежного було на межі порушення законодавства, яке раніше призвело до відключення «112 Україна», ZIK та NewsOne, тоді могло бути звернення щодо відключення до операторів супутникового зв’язку та до провайдерів програмної послуги.

«Нацрада не зверталась до провайдерів, лише інформувала своїх представників на місцях, а вони вже могли звернутись безпосередньо до провайдерів з інформацією. Але офіційних вказівок про припинення мовлення від регулятора не було», – додав Коваль.

Читайте також: Війна так війна: експосол США в РФ прокоментував санкції проти телеканалів кума Путіна

Як повідомлялося, 26 лютого почав мовити канал «Перший незалежний», створений командою співробітників холдингу Тараса Козака. Однак в етері він був трохи більше години, припинивши мовлення на супутнику. Офіційних коментарів влади щодо причин вимкнення досі не було.

23 лютого стало відомо, що співробітники медіа холдингу Тараса Козака стали власниками львівського телеканалу «Перший незалежний», який до того належав Роману Любицькому. Інформація про це розміщена в Єдиному державному реєстрі. Канал має ліцензію на цілодобове супутникове мовлення, видану 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-