Найкращих медиків України нагородили орденом та медалями святого Пантелеймона

Найкращих медиків України нагородили орденом та медалями святого Пантелеймона

Фото
Укрінформ
Українським медикам вручили відзнаки "Орден святого Пантелеймона" та "Медаль святого Пантелеймона".

Як передає кореспондент Укрінформу, церемонія нагородження відбулося у столичному виставковому центрі «Парковий».

Поважна рада відзнаки за участю представників регіональних рад обрала по одному переможцю у таких номінаціях, як: «Найкращий лікар», «Найкращий медичний працівник», «Новатор охорони здоров’я», «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я», «Взірець служіння суспільству», «За особистий вагомий внесок у розвиток охорони здоров’я України» (для іноземців).

Медиків нагородили орденом та медалями святого Пантелеймона//Фото: Євген Котенко, Укрінформ

"Орден святого Пантелеймона" у номінації "Найкращий лікар" отримав Нестор Середюк - професор кафедри внутрішньої медицини № 2 та медсестринства Івано-Франківського національного медичного університету.

Також під час нагородження відзначили за професіоналізм та милосердя "Медаллю святого Пантелеймона" у таких номінаціях: “За лікарське мистецтво", "За турботу та ласку до хворого", «За наукові розробки в медицині».

Крім того, організатори вручили відзнаки «За видатні заслуги перед народом України» двом медикам.

Лауреати в номінаціях, які не стали переможцями, отримали дипломи.

Читайте також: Харківська майстерня "Гараж хаб" передала лікарям перші 30 масок найвищого рівня захисту

Як раніше у коментарі Укрінформу повідомив голова Поважної ради відзнаки за професіоналізм і милосердя "Орден святого Пантелеймона" Василь Князевич, цього року на участь у конкурсі надійшло понад 120 заявок.

Він також додав, що Поважна рада ордену створила робочу групу, яка напрацює пропозиції та звернеться до Президента, аби окремо відзначити лікарів, які борються з пандемією коронавірусу в Україні.

Як повідомлялося, громадська відзнака за професіоналізм та милосердя "Орден святого Пантелеймона" має професійно-фахову спрямованість і присуджується в Україні з 2009 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість та духовний розвиток українського народу і держави в цілому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-