У Мукачеві 13-річний хлопець з Авдіївки знімає короткометражки з власноруч зроблених ляльок

У Мукачеві 13-річний хлопець з Авдіївки знімає короткометражки з власноруч зроблених ляльок

Відео
Укрінформ
Переселенець з Авдіївки 13-річний Матвій Глазунов на Закарпатті власноручно виготовляє іграшки з вовни та створює з них короткометражні фільми.

Як передає Укрінформ, про це повідомили на You Tube каналі М-Студіо.

Як зазначається, 13-річний хлопець вирішив робити ляльки після перегляду «Кароліна у світі жахів», а згодом вирішив спробувати створювати фільми. Він робить короткометражні фільми за складною технікою лялькової анімації «Stop moushen», в якій використовує свої ляльки з вовни.

Обвалювати вовну Матвія навчила мама, а з музичним супроводом фільмів допомагає тато. Робити короткометражні фільми хлопець навчився сам, за допомогою інтернету.

За словами хлопця, ляльки з вовни - це набагато простіше ніж пластилін. Першою роботою Матвійка була «Меліса», він працював над цим фільмом майже рік, і не дарма, виграв гран-прі на фестивалі «Children kinofest». У стрічці розповів про маленьку, порівняно з іншими, дуже добру відьму, яка пішла в ліс за інгредієнтом для зілля та загубилася.

На фестивалі «Children kinofest» роботу Матвія «Чорний лютий» цього року було визнано кращим анімаційним мультфільмом. Маленький лялькар отримав грошову винагороду за свою роботу. Головною героїнею Матвій обрав росіянку, котра перейшла на бік України, після побачених кадрів з Бучі. Створення фільму зайняло три місяці. Сюжет хлопець написав самостійно.

Також Матвій показав ще одну іграшку зі свого фільму «Чорний лютий» - героя Андрія Хливнюка.

Матвій своїми роботами висвітлює сучасні події та втілює свої ідеї. Хлопець і далі планує продовжувати працювати над новими короткометражними фільмами.

Читайте також: На Закарпатті домовлялися з угорцями про транзитні коридори для українського зерна

Як повідомляв Укрінформ, на Закрапатті офіційно зареєстровано 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-