До Івано-Франківська привезли дзвони з колишньої резиденції Шептицького

До Івано-Франківська привезли дзвони з колишньої резиденції Шептицького

Фото
Укрінформ
До Івано-Франківська, на територію палацу Потоцьких, привезли дзвони з колишньої резиденції Митрополита Андрея Шептицького. Усі охочі зможуть у них подзвонити на акції «Стань і Слав», яку готують до Великодня.

Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків у Facebook.

«До Великодніх свят в Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац» готуємо акцію «Стань і Слав». До Франківська з урочища Підлютого, колишньої резиденції Митрополита Андрея Шептицького, привезли дзвони. Кожен охочий зможе подзвонити в них, завітавши протягом свят до Палацу», - повідомив Марцінків.

За його словами, ще до Великодня на території палацу Потоцьких відкриють виставку «Час сакрального мистецтва».

Читайте також: Папа Франциск згадав про Україну у Великодній промові

Урочище Підлюте, знаходиться у Рожнятівському районі, біля села Осмолода в горах. Історія цього місця тісно пов’язана з історією Української греко-католицької церкви. Спершу митрополит Сильвестр Сембратович звів там резиденції. Пізніше їх відбудував власним коштом митрополит Андрей Шептицький, створивши там відкритий курорт, де щороку оздоровлювались до 350 людей. Мінеральні сірководневі джерела сприяли лікуванню ревматизму та інших захворювань. Наприкінці 70-х років резиденція була спалена і відновлена на початку 90-х. Центральною спорудою залишається колишня «Кедрова палата», де зупинявся Шептицький.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-