На Полтавщині відкрили вже сьому поліцейську станцію в ОТГ

На Полтавщині відкрили вже сьому поліцейську станцію в ОТГ

Децентралізація
Укрінформ

У Сергіївській об’єднаній територіальній громаді Гадяцького району відкрили поліцейську станцію. Створені належні комфортні умови для роботи дільничного офіцера поліції і виконання функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням публічної безпеки й порядку в громаді.

«Завдяки об’єднанню зусиль нам вдалося створити комфортні умови для роботи правоохоронців. На території сіл об’єднаної громади встановили камери відеоспостереження, а приміщення оснастили якісною технікою та спеціальним зв’язком» - розповів голова Сергіївської ОТГ Ігор Лідовий.

Начальник сектора превенції Гадяцького відділу поліції Андрій Пасько подякував громаді за співпрацю, довіру й підтримку поліції району.

«У взаємодії поліції з органами місцевого самоврядування та громадою нам вдалося створити поліцейську станцію, де кожен із членів громади на місці матиме можливість отримати швидку і якісну допомогу у разі потреби.

Станція завжди відкрита для спілкування, консультацій та правової підтримки, що сприятиме налагодженню взаємовідносин між суспільством і поліцейськими та формуванню довірливих відносин», - зазначив Пасько.

На Полтавщині це вже сьома поліцейська станція, яка працює задля комфортного безпекового середовища в місцевих громадах області.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-