На Майдані - мітинг до Дня Гідності та Свободи

На Майдані - мітинг до Дня Гідності та Свободи

Фото
Укрінформ
На майдані Незалежності у Києві проходить мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи та п'ятої річниці Революції гідності.

Тут присутні молоді люди, учасники бойових дій на Донбасі, чимало людей поважного віку, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Серед основних месиджів, що лунають зі сцени, - незворотність європейського шляху України, продовження боротьби з російським агресором та корупцією.

На майдані крім нарядів поліції чергує і поліція діалогу.

Мітинг до Дня Гідності та Свободи на Майдані / Фото: Мінченко Геннадій, Укрінформ

Загалом, заходи до Дня Гідності та Свободи у Києві тривають від самого ранку. Зокрема, о 10 годині відбувся поминальний молебень і покладання квітів на алеї Героїв Небесної сотні. У межах акції "Пам'ятаємо" центром столиці пройшла студентська хода до меморіалу Героям Небесної сотні, а у Будинку профспілок відкрився інформаційно-виставковий простір Майдану, на якому презентували експозицію "Назустріч свободі".

У Київській міській державній адміністрації проходить виставка українського фотографа і учасника подій Революції гідності Олександра Тимошенка, а також фотовиставка робіт Олеся Доліна, присвячена дружинам, сестрам і матерям загиблих воїнів.

Читайте також: У День Гідності та Свободи Кличко нагадав про велику ціну перемоги

Концертна програма за участю артистів і колективів, які виступали на сцені Майдану, була організована у КМДА, а у концертному залі Українського дому за участю солістів Національної опери і Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України відбувся концерт "Шлях гідності".

У Мистецькому арсеналі відкривається масштабна виставка "Революціонуймо", присвячена революціям як явищу. На ній представлені роботи понад 30 митців з України, Канади, Нідерландів, Бельгії, Італії, Німеччини та інших країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-