На земельних торгах у серпні права на оренду продали на 12,5 мільйона

На земельних торгах у серпні права на оренду продали на 12,5 мільйона

Укрінформ
Територіальні органи Держгеокадастру у серпні 2019 року на земельних торгах реалізували права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на суму понад 12,53 млн грн. 

Про це повідомляє пресслужба Держгеокадастру.

“За результатами земельних торгів проведених у серпні 2019 року місцеві бюджети отримають понад 12,53 млн грн. У серпні 2019 року територіальні органи Держгеокадастру на земельних торгах реалізували 314 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Загальна площа переданих в оренду ділянок склала 4,83 тис. гектарів”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що переможцями земельних торгів стали 177 товариств з обмеженою відповідальністю, 94 фермерські господарства та 43 фізичні особи.

За інформацією пресслужби відомства, за результатами земельних торгів розмір річної орендної плати у середньому по Україні становив 19,84% від нормативної грошової оцінки. Середня вартість орендної плати за 1 гектар становить 2594 гривні.

Так у серпні на земельних торгах найдорожче були реалізовані права оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області (477,02 тис. грн), Просторівської сільської ради Білокуракинського району Луганської області (433,86 тис. грн), Суємецької сільської ради Баранівського району Житомирської області (425,58 тис. грн), Василівської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області (375,59 тис. грн), Мшанецької сільської ради Зборівського району Тернопільської області (348,03 тис. грн).

Читайте також: Держгеонадр цьогоріч проведе ще один нафтогазовий аукціон

Також, наголошуєтсья, за цей період було анульовано результати торгів по 66 земельних ділянках сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 2,27 тис. га через відмову переможця укладати договір оренди або через несплату коштів за придбаний лот. Права оренди на ці земельні ділянки будуть виставлені на повторні земельні торги.

У вересні 2019 року на земельних торгах планується здійснити продаж прав оренди на 902 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 17,8 тис. гектарів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-