Порошенко наголосив на необхідності розвитку придорожнього сервісу

Порошенко наголосив на необхідності розвитку придорожнього сервісу

Укрінформ
Президент Петро Порошенко на Вінниччині оглянув ділянку відремонтованої дороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка і наголосив на важливості розвитку придорожнього господарства.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

«Нам потрібно зараз організувати тендери та аукціони на проведення робіт із облаштування заправок, об’єктів громадського харчування. Орієнтація – на малий і середній бізнес»,  - зазначив Порошенко та додав, що підтримка малого та середнього бізнесу стане локомотивом для розвитку українського села.

Він запропонував у Державному бюджеті на 2018 рік передбачити підтримку малого та середнього бізнесу та розвиток придорожнього сервісу: «Якщо ми маємо дороги європейської якості в Україні, то повинні мати і європейський сервіс».

Серед іншого Президент звернув увагу на стан зупинок на дорогах, більшість яких були побудовані ще за радянських часів. Він висловив пропозицію щодо розробки та створення типового проекту транспортної зупинки, який би поширювався по території всієї країни.

Глава держави також позитивно оцінив стан реконструкції та будівництва доріг у Вінницькій області. «Я вас вітаю, дороги Вінниччини змінюються. Люди це бачать. Так само як і по всій Україні», - сказав Порошенко.

У свою чергу керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомир Новак поінформував Президента про стан реалізації програми «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв». Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», що поєднує українські чорноморські порти Великої Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині.

Читайте також: Польські компанії відремонтують автошляхи України поблизу кордону з Польщею

Начальник служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігор Корольчук також зазначив, що облавтодор нині розробляє програму щодо розвитку придорожнього сервісу. Він зазначив, що автомобільна дорога міжнародного значення М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка слугує єврокоридором, поєднуючи західну та східну частину країни. В межах Вінницької області вона має протяжність 185,4 км. Інтенсивність руху становить від 10 до 12 тисяч транспортних засобів на добу.

Нинішнього року згідно з постановою уряду від 9 серпня 2017 №651 планується відремонтувати 5 ділянок дороги М-12 в напрямку від Вінниці до кордону із Хмельницькою областю. Розпочато роботи з поточного середнього ремонту на першій ділянці, що проходить в районі села Якушинці. Вартість робіт на ній становить 68,9 млн грн. Відповідно до плану робіт на відрізку буде влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону та верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону, що значно підвищує несучу здатність дорожнього одягу та витримує більші навантаження на полотно. Також буде влаштовано освітлення, пластикову розмітку, замінено бар’єрне огородження, відремонтовані наявні тротуари та влаштовані нові. Завершення робіт заплановано на осінь.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-