Резервісти-прикордонники зібралися на двотижневий курс підготовки

Резервісти-прикордонники зібралися на двотижневий курс підготовки

Фото
Укрінформ
Друга хвиля резервістів оперативного резерву першої черги Держприкордонслужби України прибула на базу Головного центру підготовки особового складу.

Про це повідомляє ДПСУ.

"Понад 150 військовозобов’язаних отримають необхідні знання та навички із загальновійськових та прикордонних дисциплін під час двотижневого курсу підготовки", - йдеться у повідомленні.

У Головний центр підготовки особового складу прибула друга хвиля резервістів/Фото: ДПСУ

Як зазначається, основні зусилля будуть зосереджені на практичних заняттях.

“Так, як і учасники попередніх військових зборів, військовослужбовці відпрацьовуватимуть вправи зі стрільб, прийоми з особистої безпеки, отримають навички в наданні першої домедичної допомоги та вивчатимуть тактико-спеціальну підготовку”, - додають у ДПСУ.

Поінформовано, що пріоритетним напрямком підготовки є курс з тактики прикордонної служби, де резервісти отримають практичний досвід дій у складі прикордонного наряду. Резервістів навчатимуться виявленню і затриманню правопорушників, здійсненню контролю за дотриманням правил прикордонного режиму та виконанню інших завдань у межах ділянок відповідальності підрозділів охорони кордону, відзначають у Держприкордонслужбі.

Читайте також: Зеленський призначив заступників голови Держприкордонслужби

“Після закінчення підготовки учасники зборів матимуть відповідні знання, що дозволятимуть, у разі необхідності, виконувати завдання з охорони кордонів нашої Батьківщини”, - зауважили у ДПСУ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-