Звіробій

22 червня 2020


Суд обмежив Федині та Звіробій строки для ознайомлення зі справою

Суд ухвалив обмежити строки для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження народному депутату від "Європейської солідарності" Софії Федині і волонтеру Марусі Звіробій, у якому вони фігурують.

20 червня 2020


Суд розгляне питання обмеження строків ознайомлення із матеріалами у справі Федини та Звіробій

Суд 22 червня розгляне питання про обмеження термінів для ознайомлення з матеріалами досудового розслідування у справі, фігурантками якої є народний депутат від "Євросолідарності" Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій.

20 травня 2020

12 травня 2020

08 травня 2020

04 травня 2020

28 квітня 2020


Суд сьогодні може продовжити строки слідства у справі Федини і Звіробій

Печерський райсуд Києва сьогодні о 16 годині розгляне питання щодо продовження строків досудового слідства у справі, фігурантками якої є народний депутат Софія Федина і волонтерка Маруся Звіробій.

18 березня 2020

10 лютого 2020

06 лютого 2020


Звіробій вручили підозру

Слідчий Державного бюро розслідувань вручив повідомлення про підозру волонтерці Марусі Звіробій (Олені Біленькій) і клопотання про обрання їй запобіжного заходу у вигляді особистого зобов’язання у ході допиту у четвер, 6 лютого.


Маруся Звіробій прийшла до ДБР

Українська доброволець Маруся Звіробій (справжнє ім’я Олена Біленька) прийшла до Держбюро розслідувань для отримання повідомлення про підозру.

26 грудня 2019


У Держбюро розслідувань пояснили, чому дозвіл на обшук у Звіробій видав Печерський райсуд

Місцем реєстрації Державного бюро розслідувань зазначено будівлю на вул.Грушевського, 12/2, що у Печерському районі Києва, тому Печерський районний суд правомірно розглядає клопотання ДБР.


Звіробій подала до ДБР заяву на Трубу

Волонтерка Маруся Звіробій та її адвокати подали заяву до канцелярії Державного бюро розслідувань на керівника ДБР Романа Трубу через службове підроблення.


Маруся Звіробій прийшла на допит у ДБР

Волонтерка Маруся Звіробій прийшла на допит до Державного бюро розслідувань як свідок у справі, порушеній щодо погроз Президенту Володимиру Зеленському.

12 грудня 2019


Підозрювані у справі Шеремета обговорювали усунення Марусі Звіробій - поліція

Підозрювані в причетності до вбивства журналіста Павла Шеремета обговорювали можливість дестабілізації в Україні шляхом принесення "сакральної жертви", при цьому обговорюючи особу волонтерки Марусі Звіробій.

03 грудня 2019

02 грудня 2019


Звіробій прийшла на допит у ДБР

Волонтерка і блогер Маруся Звіробій прийшла на допит до Державного бюро розслідування у справі, порушеній за фактом погроз Президенту Володимиру Зеленському.

28 листопада 2019


ДБР та “Альфа” проводять обшуки у Марусі Звіробій

Уранці 28 листопада співробітники Державного бюро розслідувань разом із оперативниками Служби безпеки України та представники спецпідрозділу "Альфа" провели обшуки в будинку волонтерки Марусі Звіробій (справжнє ім'я – Олена Біленька).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-