Журналіст

12 лютого 2020

Замовнику підпалу авто журналістки у Львові обрали запобіжний захід

Галицький районний суд Львова 11 лютого обрав запобіжний захід — 60 діб утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 420 400 гривень — замовнику підпалу автомобіля журналістки "Радіо Свобода" Галини Терещук.

Побиття журналіста у Харкові: суд повернув справу прокуратурі

Київський райсуд Харкова повернув прокуратурі справу про побиття телеоператора харківської служби новин "Вісті" Вадима Макарюка 7 червня 2019 року під час конфлікту на території ТЦ "Барабашово", через неточності в обвинувальному акті.

11 лютого 2020

07 лютого 2020

06 лютого 2020

04 лютого 2020

Протидія дезінформації: Рада з питань свободи слова пропонує МКМС створити робочу групу

Рада з питань свободи слова та захисту журналістів вважає неприйнятними низку норм законопроєкту і пропонує Міністерству культури, молоді та спорту створити робочу експертну групу для вироблення ефективних інструментів протидії дезінформації.

Росія продовжує репресії журналістів у окупованому Криму - Freedom House

Попри звільнення 28 січня кримського журналіста Миколи Семени після чотирьох років умовного терміну і заборони залишати Крим, медіа в анексованому Криму залишаються жорстко обмеженими, а професійні та громадянські журналісти зіштовхуються з репресіями через свою роботу.

Перша інклюзивна медіашкола відкрилась у Києві

При Інституті журналістики КНУ ім. Шевченка відкрилася медіашкола "Другий подих" - тут людей з інвалідністю, в тому числі ексзірок пара- та дефлімпійського спорту, навчатимуть журналістики.

01 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-