Втручання у вибори

16 липня 2019

13 липня 2019

Мюллер погодився на розширені слухання одразу у двох комітетах Конгресу США

Керівники двох комітетів нижньої палати Конгресу США й колишній спецпрокурор Роберт Мюллер дійшли остаточної згоди щодо проведення слухань по "російському" розслідуванню у розширеному форматі 24 липня.

Прокуратура Нью-Йорка згортає розслідування проти Trump Organization – ЗМІ

Розслідування щодо можливих порушень компанії Trump Organization впродовж останніх кількох місяців майже втратило свою активність і, як очікується, буде офіційно завершене найближчим часом без висунення звинувачень керівництву компанії.

12 липня 2019

Слухання Мюллера в Конгресі США можуть пройти в "розширеному" форматі

Юридичний комітет Палати представників США обговорює питання перенесення на тиждень публічних слухань спецпрокурора Роберта Мюллера щодо російської справи, щоби мати більше часу для запитань-відповідей у справі.

28 червня 2019

Сенат США оприлюднить повний звіт щодо "російського" розслідування

Розвідувальний комітет Сенату США має намір вже наступного місяця розпочати публікацію висновків власного розслідування щодо втручання Росії у президентські вибори в США, на яких перемогу отримав Дональд Трамп.

26 червня 2019

Мюллер погодився свідчити перед Конгресом щодо "російської" справи

Спецпрокурор США Роберт Мюллер, який наприкінці минулого місяця завершив свої повноваження, дав офіційну згоду взяти особисту участь у слуханнях одразу у двох комітетах Палати представників, яка контролюється демократичною більшістю.

14 червня 2019

Росія вдвічі більше атакувала онлайн вибори в ЄС – єврокомісар

Євровибори, які відбулися у травні, не були зоною, повністю вільною від дезінформації. При цьому понад тисяча випадків зловмисних онлайн атак були зафіксовані з боку російських джерел, що вдвічі перевищує кількість дезінформаційних вкидань торік.

12 червня 2019

29 травня 2019

Мюллер заявив, що не міг висувати звинувачень проти Трампа

Офіс спецпрокурора США на чолі з Робертом Мюллером, який проводив розслідування щодо втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році, не міг висувати звинувачень проти діючого глави Білого дому, згідно з настановами Мін'юсту.

25 травня 2019

Адвокат Трампа зустрівся з українським екс-дипломатом

Адвокат президента США Дональда Трампа Рудольф Джуліані минулого тижня зустрічався з колишнім українським дипломатом Андрієм Теліженком, який заявляв про втручання України в вибори в Сполучених Штатах у 2016 році.

15 травня 2019

14 травня 2019

Лещенко піде на допит і вимагає зняти з нього недоторканність

Народний депутат Сергій Лещенко закликає генпрокурора Юрія Луценка внести до Ради подання на притягнення до кримінальної відповідальності та проведення розслідування у справі щодо ймовірного втручання в вибори у США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-