Волкер

24 квітня 2020


Позиція Зеленського щодо Донбасу дозволяє зберегти санкції проти РФ – Волкер

Позиція політичного керівництва України та його намір здійснювати конкретні кроки для досягнення миру на Донбасі є проявом тактичної мудрості, адже не дає Росії підстав звинуватити Україну у зриві Мінських домовленостей та вимагати від Заходу скасування санкцій.


Банківське законодавство та угода з МВФ є ключем до успіху України – Волкер

Для того, щоб підвищити власну стійкість перед фактом російської агресії, Україні потрібно стати сильнішою, але ключем до цього на сьогодні є прийняття банківського законодавства та досягнення угоди з МВФ, що дозволить країні стабілізувати фінансову ситуацію.


Волкер дав пораду Україні, аби змінити розрахунки Путіна

Допоки президент РФ Володимир Путін вбачатиме в Україні слабку країну, він ніколи не відмовиться від агресивної політики для досягнення власних геополітичних цілей. Натомість, по-справжньому сильна Україна може змінити таке ставлення, адже ціна для Кремля за спробу її підкорення може стати надто високою.

09 квітня 2020


Волкер пояснив, як голосування "банківського" закону вплине на майбутнє України

Голосування ВР так званого "антиколомойського" закону стане ключовим моментом, який визначить майбутнє України – під владою олігархів чи у реформованому за європейськими стандартами цивілізованому середовищі з підтримкою Заходу.

27 лютого 2020


Треба оприлюднити докази, аби покласти край російським фейкам щодо МН17 - Волкер

Україна разом із західними партнерами може ефективно протистояти спробам РФ дискредитувати міжнародне розслідування по справі збитого авіарейсу MH17, зібравши й представивши широко у ЗМІ беззаперечні докази того, що було насправді.


Волкер: Росії комфортно продовжувати конфлікт на Донбасі

Колишній спеціальний представник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер вважає, що попри останні домовленості в Нормандському форматі Кремль не зацікавлений у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі.


Волкер сказав, до чого можуть призвести політичні загравання Макрона з Путіним

Відверті політичні загравання президента Франції Емануеля Макрона з Москвою та його "увертюри" на адресу Путіна можуть призвести до послаблення тиску на Росію, яка досі зберігає збройну агресію проти України.

19 лютого 2020

18 лютого 2020

15 лютого 2020


Порошенко і Волкер висловили занепокоєння тенденцією щодо міжнародної реабілітації Росії

П’ятий Президент України Петро Порошенко та колишній спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер засудили так звані «12 кроків до миру на Донбасі» як російську провокацію на Мюнхенській конференції 

16 грудня 2019


Україна повідомила США про зацікавленість у призначенні спецпредставника замість Волкера

Міністерство закордонних справ України повідомило американській стороні про зацікавленість у призначенні нового спецпредставника США з питань України після відставки Курта Волкера.

20 листопада 2019


Волкер підтвердив, що не вимагав від України розслідування проти Байдена

Колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер заявив під присягою в Конгресі, що ніколи не вимагав від української сторони проводити розслідування проти Джо Байдена і не знав про подібні наміри глави Білого дому.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-