Волкер

30 липня 2020

22 липня 2020

10 червня 2020


Заміна Суркова на Козака не змінила політки Кремля щодо України — Волкер

Призначення в Кремлі головним куратором з українського питання Дмитра Козака замість Владислава Суркова зовсім не змінило агресивної політики Росії відносно України, бо все продовжує залежати від однієї людини – президента РФ Володимира Путіна.


Франція й Німеччина недостатньо тиснуть на Росію у нормандському форматі – Волкер

Колишній спецпредставник США в переговорах по Україні Курт Волкер заявив, що розчарований позицією Німеччини і Франції, які прагнуть уникати звинувачень на адресу Росії щодо невиконання нею Мінських угод.

24 квітня 2020


Позиція Зеленського щодо Донбасу дозволяє зберегти санкції проти РФ – Волкер

Позиція політичного керівництва України та його намір здійснювати конкретні кроки для досягнення миру на Донбасі є проявом тактичної мудрості, адже не дає Росії підстав звинуватити Україну у зриві Мінських домовленостей та вимагати від Заходу скасування санкцій.


Банківське законодавство та угода з МВФ є ключем до успіху України – Волкер

Для того, щоб підвищити власну стійкість перед фактом російської агресії, Україні потрібно стати сильнішою, але ключем до цього на сьогодні є прийняття банківського законодавства та досягнення угоди з МВФ, що дозволить країні стабілізувати фінансову ситуацію.


Волкер дав пораду Україні, аби змінити розрахунки Путіна

Допоки президент РФ Володимир Путін вбачатиме в Україні слабку країну, він ніколи не відмовиться від агресивної політики для досягнення власних геополітичних цілей. Натомість, по-справжньому сильна Україна може змінити таке ставлення, адже ціна для Кремля за спробу її підкорення може стати надто високою.

09 квітня 2020


Волкер пояснив, як голосування "банківського" закону вплине на майбутнє України

Голосування ВР так званого "антиколомойського" закону стане ключовим моментом, який визначить майбутнє України – під владою олігархів чи у реформованому за європейськими стандартами цивілізованому середовищі з підтримкою Заходу.

27 лютого 2020


Треба оприлюднити докази, аби покласти край російським фейкам щодо МН17 - Волкер

Україна разом із західними партнерами може ефективно протистояти спробам РФ дискредитувати міжнародне розслідування по справі збитого авіарейсу MH17, зібравши й представивши широко у ЗМІ беззаперечні докази того, що було насправді.


Волкер: Росії комфортно продовжувати конфлікт на Донбасі

Колишній спеціальний представник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер вважає, що попри останні домовленості в Нормандському форматі Кремль не зацікавлений у мирному врегулюванні конфлікту на Донбасі.


Волкер сказав, до чого можуть призвести політичні загравання Макрона з Путіним

Відверті політичні загравання президента Франції Емануеля Макрона з Москвою та його "увертюри" на адресу Путіна можуть призвести до послаблення тиску на Росію, яка досі зберігає збройну агресію проти України.

19 лютого 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-