Вибори

06 травня 2021


ЦВК шукає рішення, як встановити результати довиборів на Прикарпатті

ЦВК шукає найоптимальніші дії та рішення, які можна вжити для встановлення достовірних результатів проміжних виборів народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область).

04 травня 2021

02 травня 2021

28 квітня 2021


Довибори в Раду: Верховний суд визнав правомірними дії ЦВК щодо результатів на Прикарпатті

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адмінсуду відмовив у задоволенні позову кандидата в народні депутати в окрузі №87 Олександра Шевченка і визнав правомірним рішення ЦВК зі встановлення результатів проміжних виборів.

27 квітня 2021

25 квітня 2021

22 квітня 2021

21 квітня 2021


Проведення в ОРДЛО виборів у Держдуму порушить і українське, і російське законодавство - експерти

Проведення в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) запланованих на осінь виборів у Держдуму РФ буде порушенням не лише українського законодавства, а й російського.

20 квітня 2021

19 квітня 2021

18 квітня 2021

15 квітня 2021


На 87 окрузі Прикарпаття прийняли уточнений протокол голосування, лідер не змінився - ОПОРА

Окружна виборча комісія по виборчому округу №87 на Прикарпатті прийняла уточнений протокол про підсумки голосування на семи дільницях після судових рішень. Лідером виборчих перегонів залишається кандидат від партії «Слуга народу» Василь Вірастюк.

14 квітня 2021

12 квітня 2021


Довибори в Раду: ЦВК зобов'язала уточнити протокол про підсумки голосування на Прикарпатті

Центральна виборча комісія зобов'язала окружну виборчу комісію уточнити протокол про підсумки голосування на проміжних виборах народних депутатів в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область).

11 квітня 2021

09 квітня 2021


Президентський рейтинг очолює Зеленський, на другому місці – Порошенко

Якби вибори Президента відбулися найближчим часом, то чинного главу держави Володимира Зеленського підтримали б 24,9% українців, які мають намір голосувати та визначилися з вибором, лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка – 13,1%, лідера ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко – 12,1%.

07 квітня 2021


ЦВК чекає даних від судів для встановлення результатів довиборів у Раду

Центральна виборча комісія очікує відомостей про наявність судових позовів щодо проміжних виборів народних депутатів у одномандатному виборчому окрузі №50 (Донецька область) та рішень судів щодо ситуації в окрузі №87 (Івано-Франківська область).

06 квітня 2021


Вірастюк сказав, в якому комітеті Ради планує працювати

Василь Вірастюк, який переміг на довиборах до Верховної Ради у 87-му окрузі в Івано-Франківській області (кандидат від партії "Слуга народу"), планує працювати у парламентському Комітеті з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

05 квітня 2021


ЦВК про 87-ий округ: Це вибори, де результати встановлять суди

Голова Центральної виборчої комісії Олег Діденко заявив, що остаточні результати проміжних виборів народних депутатів в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область) встановлюватимуться в судах.


Довибори у Раду: ЦВК прийняла на опрацювання протокол з Прикарпаття

Центральна виборча комісія прийняла до подальшого розгляду й опрацювання протокол окружної виборчої комісії про підсумки голосування на проміжних виборах народних депутатів в одномандатному виборчому окрузі №87 (Івано-Франківська область).

04 квітня 2021


Шевченко буде оскаржувати перерахунок голосів у окрузі, де переміг Вірастюк

Кандидат в народні депутати Олександр Шевченко, який програв на довиборах у ВР по округу №87 в Івано-Франківській області Василю Вірастюку, готує апеляцію на рішення суду, що визнав законним перерахунок голосів.

03 квітня 2021


Вже на четвертій дільниці Прикарпаття результати довиборів визнали недійсними – ОПОРА

На Прикарпатті окружна виборча комісія №87, яка здійснює повторний перерахунок голосів на виборчих дільницях, виявила розбіжність у голосах і визнала недійсним голосування на дільниці №260028.

02 квітня 2021


ЦВК прийняла на опрацювання уточнений протокол від ОВК на Донеччині

Центральна виборча комісія прийняла для подальшого опрацювання уточнений протокол окружної виборчої комісії № 50 (Донецька область) щодо встановлення підсумків голосування на проміжних виборах народних депутатів 28 березня.

01 квітня 2021

31 березня 2021


Довибори в Раду: Стефанчук прокоментував інформацію про громадянство РФ Аксьонова

Центральна виборча комісія і Верховна Рада мають відреагувати в разі підтвердження Службою безпеки України інформації про наявність громадянства Російської Федерації у Андрія Аксьонова, який переміг на довиборах у парламент на окрузі №50 у Донецькій області.


Кошулинський вимагає оголосити перевибори на Прикарпатті

Кандидат у народні депутати по виборчому округу №87 (Івано-Франківська область) Руслан Кошулинський вимагає визнати результати виборів недійсними та оголосити перевибори, "зважаючи на численні порушення і ситуацію, що склалася".

30 березня 2021


Довибори у Раду: окружком має уточнити протокол про підсумки голосування на Донеччині

ЦВК зобов'язала окружну виборчу комісію усунути неточності та скласти уточнений протокол про підсумки голосування на проміжних виборах народних депутатів у одномандатному виборчому окрузі №50 (Донецька область).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-