Верховний Суд

17 червня 2021


Вбивство Гонгадзе: у Верховному Суді завершили розгляд касації Пукача

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду завершив розгляд скарги захисту ексначальника Департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексія Пукача, якому Печерський райсуд призначив покарання у вигляді довічного ув’язнення за вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе.


Рада збільшила фінансування судів на ₴600 мільйонів

Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо збільшення видатків на забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами».

09 червня 2021


Верховний Суд відмовив компанії, яка хотіла стягнути $250 мільйонів з ОПЗ

Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду України відмовив у задоволенні заяви про надання дозволу на виконання арбітражного рішення у спорі компанії Ostchem Holding Limited з публічним акціонерним товариством "Одеський припортовий завод" про стягнення з ОПЗ 250 млн дол.

08 червня 2021

05 червня 2021


Верховний Суд визнав законним обрання Вірастюка до Ради

Велика палата Верховного Суду залишила в силі протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів до Верховної Ради у 87-му окрузі, згідно з яким перемогу здобув кандидат від партії «Слуга народу» Василь Вірастюк.

02 червня 2021


Верховний Суд визнав незаконним звільнення Ройтбурда з посади директора музею

Колегія Першої судової палати Касаційного цивільного суду задовольнила касаційну скаргу директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда і скасувала постанову Одеського апеляційного суду про законність звільнення його з посади.

31 травня 2021


Стерненко оскаржить вирок у Верховному суді

Екслідер одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко оскаржуватиме вирок Одеського апеляційного суду, рішенням якого його засуджено до умовного терміну покарання.

28 травня 2021


Верховний суд вирішив стягнути шкоду з топ-менеджерів банку «Укоопспілка»

Велика палата Верховного суду ухвалила рішення за позовом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) до 14-ти колишніх керівників банку «Укоопспілка» про відшкодування ними солідарно понад 76 млн грн шкоди, завданої кредиторам банку.

27 травня 2021

26 травня 2021


Верховний Суд розглядає оскарження указу про відсторонення Тупицького

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України розпочав розгляд справи щодо оскарження указу Президента Володимира Зеленського про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду.

25 травня 2021

24 травня 2021


КСУ продовжить розгляд справи про можливість покарання Президента за порушення карантину

КСУ цього тижня продовжить розгляд справи за поданням Верховного Суду щодо офіційного тлумачення норми Конституції про можливе притягнення Президента до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину.


У Верховному суді підтвердили скасування протоколу ЦВК про обрання Вірастюка депутатом

Касаційний адмінсуд у складі Верховного Суду за позовом кандидата Олександра Шевченка до Центральної виборчої комісії скасував протокол ЦВК від 19 травня про встановлення результатів проміжних виборів народних депутатів України в окрузі №87 та визнання Василя Вірастюка обраним депутатом.

21 травня 2021


Верховний Суд виправдав генерала Назарова у справі про катастрофу Іл-76

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду виправдав колишнього начальника штабу – першого заступника керівника АТО генерал-майора Віктора Назарова, який був засуджений до семи років в'язниці.

19 травня 2021


Справу про звільнення Ройтбурда з посади директора музею розгляне Верховний Суд

Справу про визнання чинним контракту та поновлення на роботі директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда розгляне Верховний Суд України за касаційною скаргою художника на рішення Одеської облради від 4 вересня 2019 року.

18 травня 2021


Верховний Суд взявся за позов Козака про оскарження санкцій

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду розпочав розгляд справи за позовом народного депутата від «ОПЗЖ» Тараса Козака про оскарження указу Президента Володимира Зеленського щодо застосування санкцій.

17 травня 2021

02 травня 2021

30 квітня 2021


Земельне протистояння на Тернопільщині: Агрохолдинг вночі засіяв спірні землі

Земельний конфлікт на Тернопільщині між агрохолдингом «Агропродсервіс» та фермерським господарством «Урожай ТЕО» отримав продовження. Після невдалих спроб засіву паїв 14 і 27 квітня «Агропродсервіс» засіяв спірні землі в ніч на 30 квітня.

29 квітня 2021


Верховний Суд відклав розгляд скарги Тупицького на його звільнення

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відклав на 20 травня розгляд скарги Олександра Тупицького на його звільненння з посади судді Конституційного Суду Указом президента від 27 березня поточного року.

28 квітня 2021


Довибори в Раду: Верховний суд визнав правомірними дії ЦВК щодо результатів на Прикарпатті

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адмінсуду відмовив у задоволенні позову кандидата в народні депутати в окрузі №87 Олександра Шевченка і визнав правомірним рішення ЦВК зі встановлення результатів проміжних виборів.

27 квітня 2021

26 квітня 2021


Суд відхилив ще один позов про скасування санкцій щодо «телеканалів Медведчука»

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного суду відмовив у задоволенні одного з позовів щодо санкцій проти телеканалів так званого "холдингу Медведчука", введених Президентом України Володимиром Зеленським.

20 квітня 2021

19 квітня 2021

14 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-