Верховний суд

06 грудня 2019

05 грудня 2019

Трамп просить Верховний суд заблокувати передачу його податкових декларацій Конгресу

Юридична команда президента США звернулася до Верховного суду з проханням заблокувати дію повістки нижньої палати Конгресу щодо передачі їй податкових декларацій Дональда Трампа за останні вісім років.

03 грудня 2019

Верховний Суд відхилив скаргу адвоката Труханова на ухвалу ВАКС

Верховний Суд відхилив касаційну скаргу адвоката Одеського мера Геннадія Труханова - Тараса Пошиванюка щодо закриття апеляційного провадження Антикорупційного суду на виправдальний вирок у справі про придбання за завищеними цінами будівель одеського заводу "Краян".

29 листопада 2019

Верховний суд завернув касацію адвоката Дронова

Верховний суд України не прийняв до розгляду касаційну скаргу захисника Геннадія Дронова, засудженого на 10 років за смертельну ДТП на Сумській у Харкові, через неточності в оформленні та недостатню обґрунтованість.

26 листопада 2019

Верховний суд США задовольнив прохання Трампа щодо податкових декларацій

Верховний суд США, який має поставити крапку в судових програшах Трампа навколо вимог з боку Конгресу на отримання його податкових декларацій за останні вісім років, призупинив рішення останньої судової інстанції, яке дозволило розкрити ці документи.

20 листопада 2019

15 листопада 2019

Верховний суд просить КСУ розглянути закон про перезапуск судової реформи

Верховний Суд направить до КСУ подання щодо конституційності низки положень Закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського самоврядування", який серед іншого передбачає скорочення кількості суддів ВС з 200 до 100.

12 листопада 2019

01 листопада 2019

28 жовтня 2019

Верховний Суд заборонив стягувати з компанії Коломойського 1,5 мільярда

Верховний суд України не задовольнив касаційну скаргу АТ КБ “ПриватБанк” та залишив чинними попередню ухвалу Господарського суду Дніпропетровської області щодо відхилення кредиторських вимог банку до ПАТ "Авіаційна компанія "Дніпроавіа" на 1,5 млрд гривень.

25 жовтня 2019

24 жовтня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-