Верховний суд

01 серпня 2019

Прокуратура Криму взялася за суддів ВС, які скасували постанову Ради

Прокуратура АР Крим порушила кримінальну справу відносно суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду за скасування постанови парламенту про звільнення Валерія Чорнобука за порушення присяги.

26 липня 2019

25 липня 2019

21 липня 2019

Політолог: Можна говорити про збільшення явки на Закарпатті

Політолог Михайло Шелемба вважає, що низька, найнижча в Україні, явка виборців на Закарпатті - нормальне явище для цього регіону. А в порівнянні з минулими виборами ВР цього разу закарпатці голосують активніше.

16 липня 2019

У ЦВК прокоментували рішення суду щодо Кузьміна

Ексзаступник генпрокурора Ренат Кузьмін залишається кандидатом у народні депутати за виборчим списком від партії "Опозиційна платформа - За життя" відповідно до рішення суду, ЦВК інших рішень на виконання відповідної судової ухвали не має приймати.

15 липня 2019

08 липня 2019

Верховний суд підтвердив законність дій ЦВК щодо партії Саакашвілі

Касаційний адмінсуд у складі ВС повністю відмовив у задоволенні позивних вимог Аграрній партії України про проведення нового жеребкування для визначення порядкових номерів партій у виборчому бюлетені та підтвердив, що ЦВК діяла в рамках повноважень.

05 липня 2019

01 липня 2019

29 червня 2019

28 червня 2019

Верховний суд почав розгляд апеляції ЦВК щодо відмови у реєстрації партії Саакашвілі

Розпочалося засідання Касаційного адміністративного суду в складі Верховного суду, який розглядає апеляційна скаргу ЦВК щодо участі партії "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі у позачергових парламентських виборах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-