Велике будівництво

26 липня 2021

23 липня 2021


Реконструкцію «Кургану Єдності» на Хортиці закінчать до Дня Незалежності

Роботи з оновлення «Кургану Єдності», розташованого у Національному заповіднику «Хортиця» у Запоріжжі, завершать до Дня Незалежності України. Це об'єкт «Великої реставрації», що відбувається за програмою президента «Велике будівництво».

22 липня 2021


У Черкаській області збудували новий міст

У Черкаській області за програмою президента «Велике будівництво» завершено зведення нового шляхопроводу через залізницю на автодорозі Н-01 Київ–Знам’янка у місті Городище.


«Козацьке коло» на Хортиці готове на 60%

Роботи з оновлення розташованого у Національному заповіднику «Хортиця» у Запоріжжі «Козацького кола» завершені на 60%. Це об'єкт «Великої реставрації», що відбувається за програмою Президента України «Велике будівництво».


На Закарпатті ремонтують відразу чотири прикордонні дороги

У Закарпатській області роботи ведуться одразу на 4 прикордонних автошляхах, траси ремонтують згідно з міжнародними стандартами за програмою Президента “Велике будівництво”. Цього року планують відновити 80 км прикордонної інфраструктури.


В Одесі завершують реконструкцію музично-драматичного театру

В Одесі за програмою Президента «Велике будівництво» до 30-ї річниці Незалежності України буде завершена реконструкція будівлі Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В.С.Василька.

21 липня 2021


На Закарпатті ремонтують дорогу до топових туристичних об'єктів регіону

На Закарпатті дорогу Р-21 Долина – Хуст відновлюють одразу за чотирма напрямками. Вона охоплює топові туристичні об'єкти регіону: столицю лозоплетіння село Ізу, Карпатське море та мінеральний гейзер у Вучкові.

20 липня 2021


В ОП обговорили пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва»

Ситуацію з готовністю лікарень до прийому COVID-хворих, пришвидшення вакцинації та реалізацію проєктів «Великого будівництва» обговорили на нараді під головуванням заступника керівника ОП Кирила Тимошенка.

19 липня 2021


Дорожники обіцяють до кінця липня змонтувати верхову частину мосту у Запоріжжі

В Запоріжжі в рамках програми Президента "Велике будівництво" продовжується будівництво через річку Дніпро вантового мосту, верхову частину якого підрядники планують змонтувати до кінця липня.


На Тернопільщині ремонтують дорогу Н-18

За програмою Президента "Велике будівництво" у Тернопільській області завершують ремонтують 25-кілометрової ділянки дороги Н-18, яка веде до Івано-Франківської області.

16 липня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-