
Посли країн G7 очікують прозорого відбору нового керівника САП
Посли країн «Великої сімки» у ході діалогу з Офісом генерального прокурора України заявили, що очікують прозорого відбору нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
22 січня 2021
Посли країн «Великої сімки» у ході діалогу з Офісом генерального прокурора України заявили, що очікують прозорого відбору нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
17 січня 2021
Великобританія, яка цього року головує у G7, має намір провести саміт цієї міжнародної організації у червні в традиційному форматі.
11 січня 2021
Група послів країн "Великої сімки" в Україні під головуванням Великої Британії продовжить підтримку нашої держави у проведенні реформ, що стимулюють економічний розвиток на благо всіх українців.
04 січня 2021
Велика Британія цього року очолює групу країн Великої сімки з підтримки реформ в Україні й незабаром проінформує про пріоритети на рік.
03 грудня 2020
Керівництво Верховної Ради і представники парламентських фракцій обговорили з послами країн G7 відновлення системи електронного декларування в Україні.
28 листопада 2020
Посли країн G7 під час зустрічі з головою Фонду державного майна підтвердили свою підтримку прозорої та справедливої приватизації державних активів.
23 листопада 2020
Канадська опозиція не має наміру сприяти поверненню Росії до Великої сімки.
20 листопада 2020
Посли країн «Великої сімки» під час зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським підтвердили нагальну необхідність дій щодо подолання конституційної кризи і уникнення подальшого відкочування українських антикорупційних реформ.
19 листопада 2020
Президент США Дональд Трамп не планує проводити очний саміт глав держав «Великої сімки» (G7) цього року після того, як заплановану на червень зустріч було скасовано через пандемію коронавірусу.
Палата представників Конгресу США прийняла законопроєкт, спрямований на те, щоб не допустити участі Росії у зустрічах «Великої сімки» (G7) і відновлення формату G8 за участю РФ.
05 листопада 2020
Посли країн G7 провели зустріч з Головою Верховної Ради Дмитром Разумковим і наголосили на важливості швидких дій для врегулювання ситуації навколо КСУ.
04 листопада 2020
Посли країн "Великої сімки" під час зустрічі з експрезидентом України, лідером партії "Євросолідарність" Петром Порошенком обговорили результати місцевих виборів, зусилля у боротьбі з COVID-19 та кризову ситуацію, пов'язану з Конституційним Судом.
30 жовтня 2020
Місцеві вибори 25 жовтня в Україні були відкритими та демократичними.
В Офісі Президента вважають, що події в Конституційному Суді відбулися через зовнішнє втручання, тому сподіваються, що правоохоронні органи зможуть дати оцінку ситуації.
Незаконні збройні формування на Донбасі провокують зрив режиму тиші, наголошує керівник Офісу Президента Андрій Єрмак.
Голова Конституційного суду України Олександр Тупицький не почув від послів "Великої сімки", що вони не поважають рішення КС.
29 жовтня 2020
Посли країн "Великої сімки" стривожені останніми рішеннями Конституційного Суду щодо скасування антикорупційних реформ й наголошують, що Україна не повинна повертатися у минуле.
26 жовтня 2020
Посли країн "Великої сімки" висловили сподівання, що громадяни у 18 громадах на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей зможуть обрати своїх представників якнайшвидше.
25 жовтня 2020
Представники дипломатичного корпусу, акредитовані в Україні, серед яких посли країн Великої сімки, а також представники міжнародних організацій високо оцінили роль та зусилля ЦВК в організації підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
17 жовтня 2020
Серед усіх необхідних Україні реформ посли “Групи семи (G7) щодо підтримки України” вважають найважливішими досягнення верховенства права та боротьбу з корупцією.
Для Японії дуже важливо зберегти чинний формат «Великої сімки» без повернення до неї Росії.
24 вересня 2020
Посли країн G7 сподіваються продовжувати співпрацю з Президентом Володимиром Зеленським та його командою над реалізацією реформ в Україні.
23 вересня 2020
У Миколаєві Президент Володимир Зеленський зустрівся з послами країн «Великої сімки» та Європейського Союзу, акредитованими в Україні.
18 вересня 2020
Голова Національного банку Кирило Шевченко запевнив, що незалежності НБУ нічого не загрожує, регулятору ніхто не може диктувати, який встановлювати курс гривні чи облікову ставку.
14 вересня 2020
Керівник Офісу Президента ндрій Єрмак провів зустріч з послами країн "Великої сімки" та розповів про результати перемовин на рівні радників лідерів країн – учасниць Нормандського формату в Берліні.
09 вересня 2020
Росія мусить швидко знайти та притягнути до відповідальності організаторів отруєння опозиціонера Олексія Навального.
03 вересня 2020
Посли країн G7 на зустрічі з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем обговорили судові справи ПриватБанку, правову ситуацію навколо антикорупційних органів, енергетичний ринок та інші актуальні питання.
Забезпечення незалежності антикорупційних органів є важливим елементом міжнародних зобов’язань України, а відбір їхніх керівників має відбуватися через прозорі та політично нейтральні процедури.
11 серпня 2020
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп запропонував провести саміт "Великої сімки" у листопаді, після президентських виборів у США та додав, що запросив би на зустріч президента Росії Володимира Путіна.
27 липня 2020
Німеччина виступає проти повернення Росії у склад G7 до припинення анексії Криму та агресії на Донбасі.
22 липня 2020
Посли країн “Великої сімки” привітали Кирила Шевченка з призначенням на посаду голови Національного банку та наголосили на важливості збереження незалежної й раціональної монетарної політики, ефективного регулювання банківської системи.
21 липня 2020
До Сенату США внесено резолюцію проти участі Російської Федерації у наступному саміті G7. Документ складений групою представників Демократичної партії.
10 липня 2020
Посли країн “Великої сімки” зустрілися із заступником керівника Офісу Президента Андрієм Смирновим та закликали до ухвалення подальшого законодавства для зміцнення судової доброчесності
07 липня 2020
Посли країн «Великої сімки» обговорили з генеральним прокурором України Іриною Венедіктовою забезпечення неупередженої системи кримінального правосуддя.
02 липня 2020
Посли держав "Великої сімки" прокоментували заяву голови Нацбанку Якова Смолія про відставку, заявивши, що підрив незалежності цієї інституції може стати великим кроком назад.
30 червня 2020
Росія сама виключила себе з "Великої сімки", розпочавши агресію проти України, тож і її повернення можливе тільки в разі припинення цих дій.
22 червня 2020
Міжнародна спільнота не має допустити повернення Росії в G7 поки не буде відновлена територіальна цілісність України.
18 червня 2020
Міністри закордонних справ США, Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії та Верховний представник Європейського Союзу висловили стурбованість рішенням Китаю щодо введення закону про нацбезпеку в Гонконгу.
10 червня 2020
Посли країн "Великої сімки" (G7) вітають Україну із затвердженням Міжнародним валютним фондом 18-місячної програми Stand-By.
04 червня 2020
Громадяни майже всіх країн-членів "Великої сімки" (G7) стали менше довіряти своїм урядам на тлі дій влади в умовах пандемії коронавірусу.
За нинішнього ставлення до України Росія не може знову приєднатися до «Великої сімки», а всі рішення щодо зміни формату G7 або запрошення на її зустрічі третіх країн як гостей мають прийматися виключно консенсусом.
03 червня 2020
Президент США Дональд Трамп, попри критику з боку ряду європейських лідерів щодо його ініціативи запросити російського лідера Володимира Путіна на саміт G7, продовжує наполягати на цьому.
Повернення Росії до G7 залежить від поведінки самої Москви.
02 червня 2020
Європейський Союз вважає, що формат «Великої сімки» (G7) є дуже важливою платформою для країн, які керуються спільними цінностями, інтересами та зобов’язаннями. Виходячи з цього, зараз складно уявити, що Росія може повернутися у «клуб».
Світовий Конґрес Українців (СКУ) привітав рішення уряду Канади щодо виключення РФ з Великої сімки (G7).
01 червня 2020
Постійне порушення Росією міжнародних норм не створює підстав для її повернення до складу Великої сімки.
Уряд Великої Британії не підтримуватиме повернення Росії до "Великої сімки", оскільки не Москва не змінила свою поведінку після незаконної анексії Криму у 2014 році.
Німеччина очікує більш докладної інформації від США після пропозиції Дональда Трампа перенести саміт G7 на осінь і запросити на нього чотири інші країни, у тому числі Росію.
31 травня 2020
Президент США Дональд Трамп оголосив, що він відкладає саміт G7 принаймні до вересня 2020 року.
30 травня 2020
Канцлер Німеччини Ангела Меркель відхилила запрошення президента США Дональда Трампа взяти участь у саміті «Великої сімки» у Вашингтоні.
29 травня 2020
Світові лідери країн G7 висловлюють позитивне ставлення до можливості провести саміт групи не в віртуальному форматі, а під час особистої зустрічі в Вашингтоні вже наступного місяця.
28 травня 2020
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль обговорив з послами країн "Великої сімки" ситуацію з протидією коронавірусу, економічну та медичну реформи, а також питання співпраці з МФВ.
Другий етап медичної реформи може розтягнутись у часі, оскільки коронакриза виявила помилки при попередніх розрахунках, і наразі відбувається перерахунок тарифів, пакетів послуг.
24 травня 2020
США переносять саміт «Великої сімки» у Вашингтоні з 10 червня на кінець червня.
22 травня 2020
Посли країн "Великої сімки" (G7) вітають Україну і Міжнародний валютний фонд із досягненням угоди про нову програму допомоги.
21 травня 2020
Цьогорічний саміт лідерів держав Великої сімки має бути обов’язково проведено, незважаючи на пандемію.
20 травня 2020
Президент США Дональд Трамп запропонував провести наступний саміт G7 у своїй заміській резиденції Кемп-Девід.
15 травня 2020
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак і голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі провели онлайн-конференцію з послами країн «Великої сімки».
14 травня 2020
Посли країн «Великої сімки» (G7) привітали ухвалення Верховною Радою України закону про банки.
08 травня 2020
Посли країн G7 подякували за роботу в Україні голови місії Міжнародного валютного фонду в Україні Рону ван Родену і висловили надію на плідну співпрацю з його наступницею Іванною Владковою-Голлар.