Умеров

10 жовтня 2019

Україні з Росією треба говорити насамперед про свої кордони — Умеров

Колишній політв’язень, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров вважає, що перемовини з Росією українська влада має вести не тільки про повернення політв’язнів, а й про відновлення своїх кордонів.

19 червня 2019

18 березня 2019

Умеров нагадав про злочин "госдури РФ" і Путіна щодо Криму

Сьогодні, 18 березня, виповнюється п'ять років як Держдума РФ ухвалила злочинне рішення про приєднання Криму й міста Севастополя до Росії, після якого на півострові почалося знищення кримськотатарського народу і його культурної спадщини.

22 лютого 2019

Жемчугов та Умеров презентували студентам фільм "Бранці Кремля"

Герой України Володимир Жемчугов і заступник голови Меджлісу Ільмі Умеров зустрілися зі студентами НТТУ "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" та презентували кінострічку "Бранці Кремля".

15 лютого 2019

11 листопада 2018

24 жовтня 2018

Звільнити політв'язнів Кремля допоможуть санкції або політична угода - Полозов

Для звільнення незаконно засудженого в РФ режисера Олега Сенцова та інших українських політв'язнів Кремля потрібна консолідована позиція Заходу, а також конкретні санкції проти тих, хто причетний до кримінальних справ проти українців.

Укази про помилування Чийгоза та Умерова все ще засекречені — адвокат

Сьогодні виповнився рік з дня звільнення від кримінального переслідування Кремлем заступників голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, однак укази Путіна про помилування залишаються засекреченими.

20 квітня 2018

Джапарова й Умеров зустрілися з юними дослідниками кримськотатарської культури

В арт-хабі Укрінформу відбулася зустріч першого заступника міністра інформполітики Еміне Джапарової та заступника глави Меджлісу Ільмі Умерова з юними дослідниками кримськотатарської культури.

29 березня 2018

Суд підтвердив, що Чийгоз і Умеров не можуть отримати укази про помилування

Московський міський суд, куди "помилувані" президентом РФ Ільмі Умеров і Ахтем Чийгоз звернулися зі скаргою на відмову Тверського райсуду прийняти позови до АП РФ, підтвердив: укази про своє помилування вони отримати не можуть.

16 березня 2018

05 березня 2018

Чийгоз та Умеров не можуть навіть через суд отримати указ про своє помилування

Адвокат Микола Полозов вже місяць чекає, коли Мосміськсуд відповість на адресовані адміністрації Путіна скарги Чийгоза та Умерова про неможливість ознайомитися з указом президента РФ про їх помилування.

04 березня 2018

26 лютого 2018

Умеров розповів, як російські "реставратори" знищують Ханський палац

Замінюючи автентичні конструкції Бахчисарайського ханського палацу в окупованому Криму на сучасні, "реставратори" назавжди позбавляють унікальності єдиний пам'ятник палацової архітектури кримських татар, що зберігся.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-