Труханов

19 липня 2019

13 липня 2019

Зеленський доручив Труханову організувати безкоштовний в'їзд в Одеський порт для бізнесу

Президент України Володимир Зеленський звернувся до мера Одеси Геннадія Труханова з проханням розв'язати питання надання земельної ділянки для облаштування безкоштовного в'їзду на територію Одеського морського порту представників бізнесу.

09 липня 2019

Одеський суд зняв арешт з майна обвинувачених у "справі Труханова"

Малиновський райсуд Одеси визнав вину Геннадія Труханова і групи посадовців та підприємців не доведеною і зняв арешт з майна та рахунків обвинувачених САП у розкраданні бюджетних коштів при придбанні будівлі заводу "Краян".

Одеський суд виправдав Труханова

Колегія суддів Малиновського райсуду Одеси оголосила у вівторок, 9 липня, виправдальний вирок меру Одеси Геннадію Труханову та групі посадовців і підприємців у справі щодо незаконного заволодіння коштами бюджету при придбанні будівлі заводу "Краян".

08 липня 2019

Справа Труханова: суд “забракував” докази, отримані під час обшуків

У справі про незаконне заволодіння багатомільйонними коштами бюджету Одеси під час придбання міськрадою будівлі збанкрутілого заводу "Краян" визнано недопустимими низку доказів, наданих детективами НАБУ і САП.

03 липня 2019

Справа Труханова: суд оголосить вирок завтра

Малиновський райсуд Одеси 4 липня оголосить вирок у справі про заволодіння багатомільйонними коштами міськбюджету під час придбання за завищеною ціною будівлі колишнього заводу "Краян".

27 червня 2019

Справа Труханова: суд вийшов до нарадчої кімнати для ухвалення рішення

У четвер, 27 червня, сторона захисту завершила свій виступ у судових дебатах по справі щодо Одеського міського голови та інших посадовців, які обвинувачуються у заволодінні коштами місцевого бюджету під час купівлі будівлі колишнього заводу "Краян".

26 червня 2019

Суд у справі Труханова перервало “замінування”

У Малиновському районному суді Одеси через повідомлення про замінування перервали засідання у справі про розкрадання коштів місцевого бюджету одеським міським головою Геннадієм Трухановим та його спільниками.

25 червня 2019

Саакашвілі заявляє, що має в розпорядженні "чорну бухгалтерію" керівництва Одеси

Колишній голова Одеської облдержадміністрації Михайло Саакашвілі стверджує, що має у своєму розпорядженні документи, які свідчать про підкуп керівництвом Одеси депутатів міської ради та експертів.

04 червня 2019

02 червня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-