Тристороння контактна група

21 квітня 2021

20 квітня 2021

19 квітня 2021

17 квітня 2021

15 квітня 2021


Кравчук назвав умову для подальших переговорів в ТКГ

Глава української сторони в ТКГ Леонід Кравчук під час спільного засідання ТКГ на рівні глав делегацій 14 квітня заявив про те, що Україна продовжує наполягати на поверненні до повного дотримання режиму припинення вогню і посилити ефективний контроль за його виконанням.

12 квітня 2021

10 квітня 2021

09 квітня 2021

08 квітня 2021


Росіяни в ТКГ знову проштовхують механізм «спільної інспекції» українських позицій

Російська сторона на перемовинах у Тристоронній контактній групі знову проштовхує механізми додаткового контролю режиму припинення вогню на зразок раніше пропонованої спільної інспекції в районі селища Шуми на Донеччині.

07 квітня 2021


Росія збільшує провокації вздовж всієї лінії розмежування перед засіданням ТКГ

Українська сторона зі Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) заявляє про збільшення вогневих провокацій з боку збройних формувань РФ.

05 квітня 2021


Українська делегація у ТКГ більше не відвідуватиме Мінськ для перемовин - Резніков

Українська делегація у Тристоронній контактній групі не відвідуватиме Мінськ для безпосередніх перемовин та зустрічей після скасування карантинних обмежень, необхідно шукати іншу країну.

04 квітня 2021

03 квітня 2021

01 квітня 2021


Україна порушить питання «Великоднього перемир’я» на ТКГ 14 квітня

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі, перший президент України Леонід Кравчук на засіданні Тристоронньої контактної групи 14 квітня має намір порушити питання щодо “Пасхального перемир’я”.

31 березня 2021

30 березня 2021

27 березня 2021

26 березня 2021


Загибель військових під Шумами: Україна просить ОБСЄ зібрати безпекову підгрупу

На екстреній внутрішній нараді Українська делегація для участі у Тристоронній контактній групі вирішила звернутися до ОБСЄ з проханням провести позачергове засідання безпекової підгрупи через загибель військових унаслідок обстрілу позиції Збройних сил України поблизу Шумів.


Українська сторона ТКГ збирається на екстрену нараду через загибель військових під Шумами

Українська делегація для участі в Тристоронній контактній групі збирається на екстрену нараду через загибель чотирьох українських військовослужбовців унаслідок обстрілу поблизу Шумів.

25 березня 2021

23 березня 2021


Арестович пояснив, чому не оприлюднюють зміст проєктів документів ТКГ

Зміст документів мінського переговорного процесу щодо ключових кластерів з реалізації Мінських угод, які зараз обговорюються у ТКГ, не розкривається до моменту їхнього підписання на прохання Франції, Німеччини та ОБСЄ.

22 березня 2021

20 березня 2021


Українська делегація в ТКГ назвала умову успішності подальших переговорів

Повернення до повного і всеосяжного припинення вогню, необхідність якого була декларована усіма учасниками політичних консультацій у рамках відеоконференції Н4 на рівні політичних радників, є головною умовою успішності подальших переговорів з усіх інших питань.

18 березня 2021


ОБСЄ закликає уникати заяв і дій, що викликають ескалацію на Донбасі

Спеціальний представник Діючого голови ОБСЄ в Україні та у Тристоронній контактній групі Хайді Грау закликала учасників конфлікту на Донбасі утримуватися від будь-яких дій і заяв, які могли б бути сприйняті як провокаційні або ведуть до зростання напруженості.

17 березня 2021

16 березня 2021


Росія намагалась нав’язати ТКГ «експертку», засуджену за тероризм - Україна попросила перерву

Модератор від ОБСЄ посол П'єр Морель оголосив перерву в засіданні робочої групи Тристоронньої контактної групи з політичних питань у зв'язку з проханням української сторони видалити з групи "експерта" з Донецька.

13 березня 2021

09 березня 2021


Росіяни готують на Донбасі військову провокацію, аби ввести «миротворців» - Гармаш

Представник Окремих районів Донецької області України в ТКГ журналіст Сергій Гармаш припускає, що РФ, можливо, готує на Донбасі військову провокацію як привід для введення в ОРДЛО «російських миротворців».

05 березня 2021


Робота ТКГ заблокована Росією – Єрмак

Переговори з припинення війни на Донбасі просуваються дуже важко внаслідок того, що робота Тристоронньої контактної групи (ТКГ) фактично заблокована Російською Федерацією, тому досягнення результату великою мірою залежить від активної позиції західних партнерів.

04 березня 2021


Окупанти хочуть пускати в «ДНР» за перепустками і вже готують «закон» - Україна в ТКГ

Російська сторона під виглядом протидії поширенню нової коронавірусної інфекції продовжує створювати штучні перешкоди на лінії розмежування шляхом запровадження перепусток на в’їзд-виїзд для фізичних осіб і транспортних засобів.

03 березня 2021


Кравчук на засіданні ТКГ порушив тему «незрозумілих людей» - Гармаш

Голова української делегації у ТКГ Леонід Кравчук порушив тему присутності на засіданнях робочих груп та Тристоронньої контактної групи «незрозумілих людей, які не представляють жодного з учасників ТКГ».


У ТКГ можуть створити «екологічну» робочу групу з міжнародними експертами

Сторони Тристоронньої контактної групи попередньо домовилися про створення робочої групи з моніторингу екологічної ситуації на Донбасі за участю міжнародних експертів та представників ТКГ з економічної підгрупи.


Кравчук у ТКГ заявив про загрозу однобічного виходу російської сторони з режиму «тиші»

Керівник Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук на початку засідання ТКГ заявив про загрозу "однобічного виходу російської сторони з режиму припинення вогню".

02 березня 2021


Росія має взяти на себе політичну відповідальність за реалізацію рішень «Норманді» – ТКГ

Російська сторона має взяти на себе політичну відповідальність за реалізацію рішень Нормандського формату, вважають в Українській делегації для участі у Тристоронній контактній групі (ТКГ).

19 лютого 2021


Гармаш не виключає виходу з української делегації в ТКГ

Представник Окремих районів Донецької області України в ТКГ журналіст Сергій Гармаш вважає, що українська сторона має більш жорстко вимагати дотримання формату переговорів, а в разі подальшої участі в них якихось «громадських експертів» допускає свій вихід із делегації України.

17 лютого 2021


Кравчук запропонував запустити автобус-човник через КПВВ «Золоте»

На засіданні Тристоронньої контактної групи, яке відбувалося в режимі відеоконференції, очільник української делегації Леонід Кравчук запропонував надати автобус-човник для перевезення громадян через лінію розмежування на КПВВ «Золоте».

16 лютого 2021


Росія у ТКГ намагалася зробити стороною конфлікту «народ Донбасу» – Гармаш

Українська сторона на засіданні політичної підгрупи в ТКГ чітко вказала, що на Донбасі конфліктують Росія та Україна, і попросила росіян не відволікати учасників консультацій від обговорення запропонованого Україною Плану спільних дій.

15 лютого 2021

12 лютого 2021

11 лютого 2021

08 лютого 2021


Загостренням на Донбасі РФ може намагатися тиснути в переговорному процесі - Машовець

На Донбасі збільшилась кількість порушень Російською Федерацією своїх зобов'язань з припинення вогню порівняно з другим півріччям минулого року, хоча ситуація в цілому не досягає рівня ескалації.

06 лютого 2021

04 лютого 2021


Під Торецьком поранений український боєць

Після отримання поранення військовослужбовцем ЗСУ внаслідок обстрілу противником у районі Торецька українська сторона Спільного центру з контролю та координації (СЦКК) направила відповідну ноту до Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-