Торгівля

24 червня 2019

Росія частково дозволила транзит українських товарів

Володимир Путін вніс поправки до свого указу, якими дозволив автомобільний і залізничний транзит українських товарів через територію РФ при наявності на транспортних засобах і товарах пломб, що використовують технологію ГЛОНАСС, російського аналога GPS.

20 червня 2019

13 червня 2019

09 червня 2019

Китай попередив про “жахливі” наслідки для компаній, які підтримають санкції США

Влада Китаю попередила керівників великих технологічних компаній про “жахливі” наслідки, якщо ті підтримають заборону США на продаж ключових американських технологій для китайських компаній.

08 червня 2019

США і Мексика уклали угоду з питань міграції та торгівлі

Адміністрація президента США та уряд Мексики досягли угоди щодо припинення потоків нелегальних мігрантів з країн Центральної Америки до південного кордону США після того, як Трамп пригрозив ввести 5% мита на мексиканські товари.

06 червня 2019

Скасувати заборону на торгівлю з ОРДЛО може тільки Радбез — Кучма

Російська сторона і представники ОРДЛО на засіданні в Мінську 5 червня порушували питання економічної блокади непідконтрольних Україні територій Донбасу, але рішення про скасування тимчасової заборони на переміщення товарів через лінію зіткнення може ухвалити тільки РНБО.

Кучма має пояснити, які вказівки дав Зеленський щодо торгівлі з ОРДЛО - експерт

Рішення щодо зняття економічної блокади з ОРДЛО виглядає як загравання президента Володимира Зеленського з електоратом східних регіонів України, але загравання ціною національних інтересів є дуже небезпечним.

Експерт нагадав, що кримінал "віджав" підприємства на окупованому Донбасі

На сьогодні залишається відкритим питання, як Україна планує відновити економічні зв'язки з окупованими частинами Донецької та Луганської областей, і чи вважатиметься співпраця з “віджатими” підприємствами фінансуванням тероризму.

Генпрокурор назвав умови, за яких торгівля з ОРДЛО не буде "криміналом"

Ідея зняти економічну блокаду з окупованих територій Донбасу означає легалізацію виплати податків терористичним утворенням і перекладання соціальних та комунальних видатків псевдореспублік на український бюджет.

04 червня 2019

Торгові палати із 13 країн створили міжнародну бізнес-асоціацію з центром у Києві

Ініціативна група регіональних торгово-промислових палат із 13 країн, що об’єднують сотні тисяч підприємств, створила міжнародну бізнес-асоціацію з центром у Києві - «Київський клуб» партнерських палат.

03 червня 2019

17 травня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-