ТКГ

27 лютого 2021

26 лютого 2021

24 лютого 2021


Росія знову зірвала відкриття КПВВ на Донбасі - Україна в ТКГ

Україна надала так звані автобуси-човники для перевезення громадян через лінію розмежування на контрольно-пропускних пунктах «Золоте» й «Щастя», однак російська сторона знову відмовила у відкритті КПВВ зі свого боку.

22 лютого 2021

17 лютого 2021


Гризлов не зміг відповісти на питання Кравчука про допуск інспекції МАГАТЕ на Донбас

Очільник російської делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі Борис Гризлов не зміг відповісти на запитання глави української делегації Леоніда Кравчука щодо допуску інспекції МАГАТЕ на окуповані території.

11 лютого 2021


Зеленський пов’язує ескалацію на Донбасі зі спробами тиснути на Україну в ТКГ

Президент Володимир Зеленський заявив, що кількість обстрілів останнім часом з боку бойовиків збільшилася, і пов’язав це зі спробами тиснути на Україну в переговорах Тристоронньої контактної групи.

10 лютого 2021

01 лютого 2021

23 січня 2021

20 січня 2021

18 грудня 2020

17 грудня 2020

15 грудня 2020


Українська делегація в ТКГ прокоментувала продовження дії особливого статусу Донбасу

Продовження на рік дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей сприятиме мирному врегулюванню ситуації відповідно до політичних домовленостей.

11 грудня 2020


Вибори на Донбасі можливі, коли Україна контролюватиме цю територію - депутат

Жоден представник української делегації у Тристоронній контактній групі ніколи не вбачав можливості проведення і визнання виборів в окупованих районах Донецької і Луганської областей поки це не буде відповідати українському законодавству і стандартам БДІПЛ ОБСЄ.


У політичній підгрупі ТКГ ще не обговорювали питання амністії - депутат

Представник України в підгрупі з політичних питань ТКГ, голова парламентського Комітету з питань правової політики Андрій Костін вважає, що особи, винні у злочинах проти людяності, не можуть підпадати під амністію.

04 грудня 2020

03 грудня 2020

01 грудня 2020

24 листопада 2020


Жителі ОРДЛО отримають пенсії, якщо Росія розблокує КПВВ: Україна продовжить дію карток

Представники Ощадбанку на засіданні економічної підгрупи Тристоронньої контактної групи заявили про готовність продовжити термін дії е-карток, у кого він закінчився, ще на три місяці, щоб пенсіонери ОРДЛО отримали пенсії та соцвиплати, якщо російська сторона відновить роботу КПВВ.


Росія у ТКГ підтримала пропозиції ОРДЛО, а не «план Кравчука» - Україна чекає на письмову заяву

Представник Російської Федерації в Тристоронній контактній групі Олексій Дмитрієвський на засіданні політичної підгрупи, що проходила в режимі відеоконференції, заявив про підтримку "плану дій", запропонованого представниками ОРДЛО.

19 листопада 2020

12 листопада 2020


ТКГ і «план Кравчука»: на Банковій назвали теми відеозустрічі «нормандських» радників

На зустрічі радників лідерів «нормандської четвірки» у форматі відеоконференції, запланованій на 13 листопада, обговорюватиметься питання активізації роботи Тристоронньої контактної групи та представлений українською стороною план дій.

11 листопада 2020

05 листопада 2020


Мир на Донбасі та вибори в березні: Кравчук розповів, який план Україна запропонує ТКГ

Україна підготувала «План спільних кроків» для Тристоронньої контактної групи, який містить пропозицію про повне припинення конфлікту і демілітаризацію ОРДЛО, аби створити умови для проведення там місцевих виборів 31 березня 2021 року.

28 жовтня 2020


Кравчук у ТКГ закликав Росію та окупантів розблокувати процес звільнення утримуваних осіб

Очільник української делегації ТКГ Леонід Кравчук закликав Росію та окупаційну владу з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей розблокувати процес взаємного звільнення утримуваних осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-