Тергромада

20 вересня 2019

У Києві відкрили фотовиставку “Руйнуючи стереотипи: сильні жінки моєї громади”

У Києві, у фойє станції метро “Золоті ворота” відкрили виставку переможців всеукраїнського фотоконкурсу, присвячену подоланню стереотипів стосовно жінок і їх можливостей в українському суспільстві.

19 вересня 2019

На Миколаївщині громади вчилися відстоювати свої права у процесі об'єднання

Чи зобов’язані громади об’єднуватися в ОТГ так, як їм рекомендує облдержадміністрація, які повноваження мають органи влади на місцевому рівні і чи не погіршить життя людям новий адміністративно-територіальний устрій?

18 вересня 2019

17 вересня 2019

Тергромада на Чернігівщині створила команду пожежників-добровольців

У Плисківській ОТГ Борзнянського району Чернігівщини 12 добровольців пройшли навчання за програмою вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах Програми "U-LEAD з Європою" і отримали відповідні сертифікати й спецодяг.

16 вересня 2019

Плисківська ОТГ на Чернігівщині відроджує українське мистецтво

У Плисківській ОТГ Борзнянського району Чернігівщини відбувся масштабний фестиваль "Плиски-турфест", організація якого стала наслідком перемоги в конкурсі Міністерства культури України "Маленькі міста - великі враження".

15 вересня 2019

13 вересня 2019

12 вересня 2019

На Житомирщині ділилися досвідом реалізації грантових проєктів в ОТГ

Представники об’єднаних територіальних громад Житомирщини поділилися успішним досвідом реалізації грантових проєктів, ознайомилися з можливостями нових конкурсів та дізналися, як правильно оформляти заявки та залучати кошти для розвитку своїх територій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-