Тергромада

24 травня 2019

Запорізькі ОТГ власними силами ремонтують дороги та впроваджують освітні проекти

За два роки реформи децентралізації об'єднані територіальні громади Запорізької області накопичили чимало досвіду, яким вже можуть ділитися з іншими. Деякі ОТГ самостійно ремонтують дороги, інші впроваджують освітні проекти.

23 травня 2019

22 травня 2019

21 травня 2019

Учасники кампанії «Я-громада!» заохочували мешканців Миколаївщини об'єднуватись

З метою підвищення обізнаності громадськості щодо реформи децентралізації, демонстрації найкращих практик ОТГ, заохочення громадян об’єднуватися, село Краснопілля Березанського району Миколаївщини відвідали учасники Всеукраїнської інформаційної кампанії «Я – громада!».

20 травня 2019

Громади Оріхівщини заклали капсулу часу

П’ять тергромад Оріхівщини Запорізької області підготували листи з розповіддями, якими бачать себе через 10 років. Листи помістили у капсулу часу, яку назвали “Майбутнє громад Оріхівщини”. Прочитають їх у травні 2029 року.

На Закарпатті вчили студентів створювати Європу у своїй громаді

В Ужгороді зі студентами та представниками молодіжних громадських організацій обговорили можливості, які отримує молодь для самореалізації та розвитку завдяки реформам, що впроваджуються в Україні за підтримки Євросоюзу.

У День Європи на Дніпропетровщину завітала інформаційна кампанія «Я – Громада!»

У День Європи на Дніпропетровщину до мешканців села Лозуватка Криворізького району завітала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Я – Громада!», організована спільно Мінрегіоном України та Програмою «U-LEAD з Європою».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-