Сюмар

25 березня 2020

11 березня 2020

07 листопада 2019


Сюмар вважає обшук у власника телеканалу "Прямий" політичним тиском

Обшук в приміщенні власника телеканалу "Прямий" – це політичний тиск, мета якого налякати тих, хто має іншу думку і критикує владу, переконана народний депутат із фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар.

19 серпня 2019

15 серпня 2019


Сюмар викликали на допит у ДБР

Заступника голови фракції "Народний фронт" у Верховній Раді VIII скликання Вікторію Сюмар викликали на допит до Державного бюро розслідувань як свідка у справі про нібито узурпацію влади.

07 липня 2019

04 липня 2019

28 червня 2019


У партії Порошенка заявляють, що в її офіс прийдуть із обшуками

У “Відкритому офісі” партії “Європейська Солідарність” плануються обшуки, які мають на меті паралізувати роботу виборчого штабу партії. Крім того, в Україні розпочалась масштабна кампанія, спрямована на дискредитацію ЗСУ.

22 квітня 2019


Сюмар хоче прописати у законі обов'язкові дебати кандидатів у президенти

Голова комітету ВР з питань свободи слова Вікторі Сюмар готує поправки до виборчого законодавства, які передбачатимуть обов'язковість дебатів для кандидатів у президенти, визнання порушенням агітації поза межами виборчої кампанії та оперативне спростування фейків.

18 квітня 2019


Сюмар про мовні квоти: українська музика на десятиліття випереджає російську попсу

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політки Вікторія Сюмар переконана, що за кілька років після запровадження мовних квот українська музика значно випередила російську.


Найбільш маразматичні “правки” до закону про квоти подавав Квартал 95 — Сюмар

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар відреагувала на частину інтерв'ю кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського, в якій він прокоментував закон про мовні квоти і, зокрема, поставив під сумнів компетентність його авторів.

29 березня 2019


Сюмар пояснила, чому в “мовному” законопроекті є 30-місячна адаптація для преси

Друковані засоби масової інформації, які не виходять державною мовою, можуть використати передбачений у “мовному” законопроекті 30-місячний перехідний період для того, щоб привчити свою аудиторію до україномовних випусків.


Сюмар: Якби Maruv озвучила в Ізраїлі тези пропаганди РФ, то принизила б всю країну

Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар вважає, що озвучування співачкою Maruv тез російської пропаганди у кулуарах міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення” могло би негативно вплинути на репутацію України як держави.


Сюмар має подання від СБУ на парламентських журналістів, які співпрацюють з РФ

Голова Комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар має частину подань від Служби безпеки України про те, що деякі акредитовані у Верховній Раді журналісти співпрацюють з російськими спецслужбами.


Сюмар прогнозує, що Рада до серпня ухвалить законопроект про аудіовізуальні послуги

Голова Комітету Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар прогнозує, що парламент ухвалить законопроект про аудіовізуальні послуги до завершення роботи десятої сесії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-