Справа Хізб ут-Тахрір

19 лютого 2020

13 лютого 2020

12 лютого 2020

Генконсул України зустрівся в ростовському СІЗО з фігурантами "справи Хізб ут-Тахрір"

Генконсул України в Ростові-на-Дону Тарас Малишевський зустрівся з ялтинськими фігурантами "справи Хізб ут-Тахрір" у СІЗО-3 у м.Новочеркаську. Йому вдалося відвідати Мусліма Алієва, Емір-Усеїна Куку і Вадима Сірука в день, коли виповнилося 4 роки, як вони втратили волю.

11 лютого 2020

Ще одного кримського татарина залишили у ростовському СІЗО на місяць

Октябрський районний суд м. Ростов-на-Дону залишив під вартою Ерфана Османова до 15 березня 2020 року. Це вже сьомий фігурант "справи Хізб ут-Тахрір" (друга сімферопольська група), якому у вівторок 11 лютого на місяць продовжили незаконне тримання в російському СІЗО.

"Суд" у Криму продовжив арешт шістьом фігурантам "другої сімферопольської групи"

У вівторок в окупованому Криму Київський районний "суд" м. Сімферополь у ході двох своїх засідань продовжив до 15 березня арешт відразу шістьом фігурантам "справи Хізб ут-Тахрір" (друга сімферопольська група).

Суд РФ може продовжити арешт іще п'ятьом кримським татарам

У Ростові-на-Дону Кіровський районний суд приступив до розгляду клопотань слідства про продовження арешту ще п'ятьом кримськотатарським активістам, які фігурують у "справі Хізб ут-Тахрір" (друга сімферопольська група).

10 лютого 2020

"Суд" у Криму продовжив арешт фігурантам "другої сімферопольської справи"

Суд в окупованому Криму виніс рішення про продовження арешту до 15 березня 2020 року стосовно тяжкохворого Джеміля Гафарова, а також громадянських журналістів Османа Арифмеметова і Ремзі Бекірова.

08 лютого 2020

Фігуранту "бахчисарайської справи" Ібрагімову повернули ліки через три місяці - адвокат

Тільки через три місяці після етапування адміністрація СІЗО Ростова-на-Дону повернула лікарські препарати фігуранту "другої бахчисарайської справи Хізб ут-Тахрір" Тимуру Ібрагімову.

07 лютого 2020

Адвокат кримських татар: За читання книг можна отримати більше, ніж за теракт

Адвокат кримських татар у "справі Хізб ут-Тахрір" (друга бахчисарайська група) Ліля Гемеджі вважає обурливим той факт, що за зберігання і читання книг про виховання дітей передбачаються строки більші, ніж за теракт.

06 лютого 2020

Кримський татарин заявив у суді РФ, що свідчення проти нього надиктувала ФСБ

В суді Ростова-на-Дону свідок звинувачення в ході засідання у "справі Хізб ут-Тахрір" (Красногвардійська група) не зміг відповісти на жодне запитання захисту, в зв'язку з чим слідчий клопотав про оголошення його показань по протоколу раніше проведеного допиту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-