Слуга народу

17 січня 2020

"Слуга народу" готова підтримати відставку Гончарука, якщо Президент схвалить заяву

У разі схвалення Президентом Володимиром Зеленським заяви про відставку Прем’єр-міністра Олексія Гончарука депутатська фракція «Слуга народу» готова підтримати це рішення одноголосно.

16 січня 2020

"Слуги народу" звернулися до СБУ через "плівки Гончарука"

Нардепи з фракції "Слуга народу" звернулися до СБУ у зв’язку з оприлюдненням аудіозапису з нібито розмовою Прем’єр-міністра Олексія Гончарука із заступником голови НБУ Катериною Рожковою та міністром фінансів Оксаною Маркаровою перед зустріччю з Президентом Володимиром Зеленським.

15 січня 2020

14 січня 2020

Арахамія переніс засідання фракції "Слуга народу"

Фракція "Слуга народу" планує 16 січня провести своє засідання, на якому розглянути питання щодо ухвалення нового закону про регламент Верховної Ради та законопроєкту про внесення змін до Конституції у частині децентралізації.

Правовий комітет Ради отримав нового керівника

Верховна Рада призначила народного депутата з фракції "Слуга народу" Андрія Костіна на посаду голови Комітету з питань правової політики, звільнивши його від обов’язків заступника голови цього комітету.

У "Слузі народу" визначилися з кандидатурою очільника "міжнародного" комітету

Комітет Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва має очолити народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Мережко, а Комітет з питань правової політики - Андрій Костін ("Слуга народу").

13 січня 2020

У “Слуги народу” є кандидат посаду голови комітету з правової політики

Фракція "Слуга народу" пропонуватиме обрати на посаду голови Комітету з питань правової політики Андрій Костіна замість Ірини Венедіктової, яка призначена тимчасово виконуючою обов'язки директора ДБР.

02 січня 2020

"Слуги народу" пропонують змінити регламент Ради

Група депутатів від фракції "Слуга народу" зареєструвала у Верховній Раді законопроєкт №2691 "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України щодо удосконалення законодавчої процедури".

29 грудня 2019

Авторка проєкту Закону "Про медіа" спростувала міфи, які виникли навколо нього

Заступник голови Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики та одна з авторів проєкту Закону "Про медіа" Євгенія Кравчук розповіла про міфи, які виникли навколо підготовки законопроєкту.

28 грудня 2019

27 грудня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-