Слуга народу

08 липня 2020

07 липня 2020


На неетичну поведінку депутата Мотиволовця поскаржилися в Регламентний комітет

Заступник Голови ВР Олена Кондратюк звернулася до Регламентного комітету з вимогою розглянути неетичну поведінку депутата Андрія Мотовиловця (фракція "Слуги народу") через застосування ним сили щодо представниці фракції партії “Євросолідарність” Марії Іонової.

06 липня 2020

03 липня 2020

02 липня 2020


Депутат сказав, для чого "слуги народу" ініціюють позачергову Раду

Фракція партії "Слуга народу" ініціювала збір підписів народних депутатів для проведення 2 липня позачергового засідання Верховної Ради з метою завершення розгляду поправок до законопроєкту про гральний бізнес і ухвалення трьох законів щодо боротьби з коронавірусом.


Рада сьогодні може зібратися позачергово – збирають підписи

Фракція "Слуги народу" ініціювала збір підписів народних депутатів за проведення у четвер, 2 липня, позачергового засідання Верховної Ради для розгляду питань щодо боротьби з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.


Гетманцев каже, що у Раді є голоси за відставку Смолія

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, народний депутат від "Слуги народу" вважає, що у парламенті є голоси за відставку голови Національного банку Якова Смолія.

01 липня 2020

29 червня 2020

26 червня 2020

25 червня 2020


"Діти низької якості": висловлювання Третьякової прокоментували у "Слузі народу"

Заступниця голови фракції "Слуга народу" Євгенія Кравчук вважає, що народний депутат Галина Третьякова як голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на своєму місці, відтак позбавляти її повноважень причин немає.

24 червня 2020


Домбровська вважає неприпустимими слова Корнієнка на її адресу, але приймає вибачення

Миколаївський політик і один з можливих кандидатів на виборах в мери Миколаєва Тетяна Домбровська вважає неприпустимими висловлювання глави партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка на її адресу, але приймає його вибачення і готова працювати далі.


Корнієнко хоче крапки у скандалі про "корабельну сосну": просить вибачення у двох депутаток

Голова партії, перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко перепросив за свої сексистські висловлювання, а також зазначив, що вони були спрямовані не на адресу колеги по фракції Ірини Аллахвердієвої.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-