Слуга народу

20 вересня 2019

Арахамія пояснив, чому провалився законопроєкт щодо “прослушки” депутатів

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що неуспішне голосування за законопроєкт 1009 щодо вдосконалення окремих положень кримінального процесуального законодавства сталося через непорозуміння та інформаційну спецоперацію.

19 вересня 2019

18 вересня 2019

Депутат "Слуги народу" очолив підкомітет з питань захисту прав журналістів

Народного депутата, члена фракції "Слуга народу" Сергія Швеця обрано головою підкомітету з питань захисту прав та свобод журналістів і працівників засобів масової інформації Комітету з питань свободи слова.

Регламентний комітет Ради відреагував на кнопкодавство депутатів

Комітет Верховної Ради з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту рекомендував ВР взяти до відома факти неособистого голосування депутатами Оленою Копанчук і Сергієм Литвиненком (фракція "Слуга народу").

17 вересня 2019

Рада визначилася зі складом делегації у ПАРЄ

До складу постійної делегації Верховної Ради 9-го скликання у Парламентській асамблеї Ради Європи увійшли сім народних депутатів від “Слуги народу” та по одному від інших фракцій та груп.

16 вересня 2019

Прем'єра просять ініціювати аудит діяльності Кличка і КМДА

Народний депутат із фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до Прем’єр-міністра Олексія Гончарука з проханням ініціювати загальний аудит діяльності мера Києва Віталія Кличка, Київської міської державної адміністрації та підпорядкованих структур.

13 вересня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-