Школа

23 вересня 2020

22 вересня 2020


Голова Закарпатської облради виступає за скорочення малокомплектних шкіл

На Закарпатті виграють від об'єднання у рамках адміністративної реформи ті громади, де голови знайдуть політичну волю на скорочення малокомплектних шкіл. Кошти краще інвестувати для облаштування перспективних освітніх закладів, у найкращих учителів, учнів.

21 вересня 2020


У Чернівцях, які сьогодні вийшли з червоної зони, досі не відкрилися 8 садочків та 4 школи

У Чернівцях, які з 21 вересня перейшли із червоної до помаранчевої зони, запрацювали 39 шкіл та 46 дитсадків. Чотири школи та вісім садочків не відкрилися через виконання там ремонтних робіт. 

18 вересня 2020


Освіта на карантині: Рада просить Кабмін знайти гроші у "коронавірусному" фонді

Верховна Рада ухвалила три постанови зі зверненнями до Кабінету Міністрів провести перерозподіл видатків Фонду боротьби з COVID-19, а також внести зміни до державного бюджету-2020 для організації безпечного освітнього процесу в умовах пандемії коронавірусу.

17 вересня 2020


У МОН нагадали про неприпустимість політичної агітації в школах

Міністерство освіти і науки (МОН) у зв'язку з численними повідомленнями щодо залучення учасників освітнього процесу до акцій окремих політичних партій звернулося з листом до обласних державних адміністрацій, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти.

16 вересня 2020

15 вересня 2020


"Червона" зона: Ляшко сказав, як прийматимуть рішення щодо шкіл та дитсадків

Міністерство охорони здоров'я запропонує зміни в постанову, що регламентує карантинні обмеження, зокрема рішення про роботу дошкільних та навчальних закладів в "червоних" зонах мають приймати спільно з місцевою владою та регіональною комісією ТЕБ та НС.


Франківськ попри “червону” зону з понеділка відкриває школи

Депутати Івано-Франківської міськради вирішили попри “червону” зону, до якої віднесено місто, відкривати не лише дитсадки, але й школи. Учні початкових класів зможуть сісти за парти з 21 вересня, решта школярів – з 28 вересня.

14 вересня 2020


В українській школі в Бельгії вручили нагороди призерам мовних і перекладацьких конкурсів

В українській суботній школі імені Ярослава Мудрого в Брюсселі відкрили новий навчальний рік та вручили призи й дипломи переможцям та учасникам ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика та ІІ Міжнародного конкурсу юних перекладачів «Мовограй».

12 вересня 2020

11 вересня 2020

10 вересня 2020


На Тернопільщині спростували фейк, що першачків масово забирають зі шкіл через COVID-19

Розповсюджена у деяких ЗМІ інформація, що на Тернопільщині батьки  нібито масово забирають зі шкіл документи першокласників через закриття навчальних закладів і пандемію, не відповідає дійсності.

09 вересня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-