Шеремет

29 травня 2020

28 травня 2020


Справа Шеремета: суд щодо зміни запобіжного заходу Кузьменко перенесли на 29 травня

Печерський районний суд міста Києва знову переніс засідання з розгляду клопотання щодо зміни запобіжного заходу підозрюваній у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікарці і волонтерці Юлії Кузьменко, - на 29 травня.


Грищенків не допитували у справі Шеремета навіть як свідків - юрист

Керівник юридичної фірми  «Сенс Консалтинг», долученої до захисту Андрія Антоненка, якого підозрюють у причетності до вбивства Павла Шеремета, заявив, що подружжя добровольців АТО - Інну і Владислава Грищенків - не допитували у справі навіть як свідків.

27 травня 2020


Захист Антоненка заявляє, що зміг ознайомитися з матеріалами справи на п'ятий день

Керівник юридичної фірми "Сенс Консалтинг", долученої до захисту Андрія Антоненка, якого підозрюють у причетності до вбивства Павла Шеремета, заявив, що захист отримав змогу побачити матеріали справи після їх відкриття на п'ятий день.

26 травня 2020


Продовження арешту Антоненку: адвокат заявляє, що суд не мав права розглядати клопотання

Адвокат підозрюваного у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, Андрія Антоненка (“Ріффмастера”) Станіслав Кулик заявив, що прокурор не мав права подавати до суду клопотання про продовження арешту Антоненку, а суддя — розглядати це клопотання.

25 травня 2020


На Банковій - акція на підтримку підозрюваних у справі Шеремета

Під стінами Офісу Президента України стартувала масова акція "Пів року за ґратами. Де справедливість, пане Президенте?" на підтримку підозрюваних у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета - Юлії Кузьменко, Андрія Антоненка та Яни Дугарь.

22 травня 2020


Кузьменко і Антоненку хочуть продовжити арешт ще на два місяці — активісти

Підозрюваним у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета – лікарці та волонтерці Юлії Кузьменко і музиканту Андрію Антоненку ("Ріффмастеру") – вручили клопотання про продовження строку тримання під вартою ще на 2 місяці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-