Шеремет

29 жовтня 2019

Зеленський вірить, що винні у вбивстві Шеремета і Гандзюк будуть покарані

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що резонансні убивства журналіста Павла Шеремета, радниці мера Херсона Катерини Гандзюк та інших громадських активістів будуть належним чином чином розслідувані, а винні - покарані.

10 жовтня 2019

Президент каже, що “полетять голови", якщо не буде результату у справі Шеремета

Президент України Володимир Зеленський готовий змінити керівництво силових структур і правоохоронних органів у разі, якщо до визначеного терміну вони не забезпечать результату в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

06 серпня 2019

23 липня 2019

Президент прокоментував “секретну доповідь” Князєва щодо вбивства Шеремета

Президент Володимир Зеленський після закритої від преси доповіді голови Національної поліції Сергія Князєва висловив переконання, що справу щодо вбивства журналіста Павла Шеремета буде розкрито і винних знайдуть.

Глава Нацполіції: Прасолова не причетна до вбивства Шеремета, на відео — інша жінка

Юлія Прасолова, якій суд ухвалив вирок - 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна у справі щодо вбивства контррозвідника, полковника СБУ Олександра Хараберюша, не причетна до вбивства журналіста Павла Шеремета.

Справа Шеремета: Князєв доповідає Зеленському про слідство у "секретному режимі"

Президент Володимир Зеленський заслуховує доповідь голови Нацполіції Сергія Князєва, яка містить інформацію із обмеженим доступом про хід розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, у закритому від преси режимі.

22 липня 2019

20 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-