Сенат

07 червня 2021


Зеленський обговорював із держсекретарем США і сенаторами військову допомогу Україні

Президент Володимир Зеленський заявив, що під час зустрічей з держсекретарем США та американськими сенаторами обговорював можливе збільшення військової допомоги Україні, а також посилення безпеки на Чорному та Азовському морях.

04 червня 2021

03 червня 2021

02 червня 2021


Зеленський - сенаторам США: Росія лише на словах відвела свої війська від кордону України

Російська Федерація тільки на словах декларує відведення своїх сил, однак відведено не більше 10 тисяч військових, і на тимчасово окупованих територіях та уздовж українсько-російського кордону спостерігається концентрація російських військ.


Сенатори США обговорили із Зеленським українські реформи

Сенатори США Джін Шахін, Роб Портман і Кріс Мерфі на зустрічі з Президентом Володимиром Зеленським обговорили реформування Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро і корпоративного управління.

01 червня 2021

28 травня 2021


Україну відвідають троє сенаторів США

Сенатори США Джін Шахін, Роб Портман і Кріс Мерфі відвідають Україну, Литву та Грузію наступного тижня, щоб підтвердити прихильність США своїм партнерам.


Cенат Польщі назвав примусову посадку літака Ryanair державним тероризмом

Верхня палата польського парламенту (Сенат) засудила дії Лукашенка у справі примусової посадки літака компанії Ryanair Афіни-Вільнюс, назвавши його "актом державного тероризму і нечуваного варварства".

21 травня 2021

20 травня 2021

30 квітня 2021

29 квітня 2021


Сенатори США з обох партій виступають проти перезавантаження відносин з Росією

Американські сенатори з обох партій схвалюють ідею зустрічі президентів США Джо Байдена й Росії Володимира Путіна, однак виступають проти будь-якого перезавантаження відносин між Вашингтоном і Москвою.

24 квітня 2021


У Сенаті США з’явився законопроєкт на підтримку релігійної свободи в Україні

Двопартійна група сенаторів США ініціювала новий законопроєкт «Акт на підтримку релігійної свободи в Україні», який переслідуватиме спроби окупаційної російської влади обмежувати свободу віросповідання в Криму та на сході України.

23 квітня 2021


Підтримка на тлі агресії РФ: Арахамія вважає новий законопроєкт США потужним сигналом для України

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія подякував Комітету з питань міжнародних відносин Сенату США за підтримку законопроєкту S.814 «Акт про партнерство з Україною в галузі безпеки – 2021», який передбачає посилення підтримки України у збройному конфлікті з Росією.

21 квітня 2021


Комітет Сенату США ухвалив законопроєкт про посилення підтримки України на тлі агресії РФ

Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США ухвалив із правками текст законопроєкту S.814 «Акт про партнерство з Україною в галузі безпеки – 2021», який передбачає посилення підтримки України на тлі російської агресії.


Комітет Сенату США підтримав призначення Нуланд заступницею держсекретаря

Комітет з питань міжнародних відносин Сенату США підтримав кандидатуру Вікторії Нуланд та рекомендуватиме верхній палаті Конгресу затвердити її на посаду заступниці державного секретаря США з політичних питань.

18 квітня 2021


Голова Сенату Чехії заявляє про державний тероризм з боку РФ

Дані щодо ймовірної причетності офіцерів російських спецслужб до вибухів на складах боєприпасів на чеській Мораві в 2014 році свідчать про факт державного тероризму та змушують переглянути відносини між Прагою та Москвою у різних сферах.

25 березня 2021

19 березня 2021

18 березня 2021

11 березня 2021

06 березня 2021

04 березня 2021


Конгрес США знову перекрили через можливі заворушення

Правоохоронні органи США перебувають у бойовій готовності в четвер через можливі нові заворушення навколо Капітолію, де, за даними розвідки, планують зібратися мілітаризовані екстремісти, щоби повторити штурм Конгресу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-