Семочко

14 січня 2021

08 липня 2020


Обрання запобіжного заходу Порошенку: судді пішли радитись

Слідчий суддя Печерського райсуду Сергій Вовк видалився до нарадчої кімнати під час засідання про обрання запобіжного заходу експрезиденту України Петру Порошенку у справі призначення ним Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки.


Призначення Семочка: слідство завершили, справу Порошенка передають у суд

Прокурори у перерві у судовому засіданні в Печерському райсуді столиці вручили Петру Порошенку постанову про завершення слідства у справі призначення ним Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки.


Третя спроба: Печерський суд обирає запобіжний захід Порошенку

Слідчий суддя Печерського райсуду Сергій Вовк продовжив обирати запобіжний захід п'ятому президенту Петру Порошенку у справі призначення ним Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки.

01 липня 2020


Порошенко вважає судову справу про призначення Семочка помстою "п’ятої колони"

П'ятий Президент України Петро Порошенко вважає, що справа щодо звинувачення його у призначенні Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки є «юридичним трешем» та помстою «п’ятої колони» Російської Федерації.


Порошенко прийшов до Печерського суду

П'ятий Президент України Петро Порошенко прибув до Печерського райсуду Києва на засідання у справі про призначення Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки.

25 червня 2020

18 червня 2020


Порошенко прийшов у Печерський райсуд

Петро Порошенко прийшов у Печерський райсуд, де на 15:00 призначений розгляд клопотання про обрання йому запобіжного заходу у справі про призначення Сергія Семочка заступником голови Служби зовнішньої розвідки.

16 червня 2020

15 червня 2020

11 червня 2020


ДБР двічі повідомило про підозру заступнику глави МЗС Божку

ДБР повідомило заступнику міністра закордонних справ Єгору Божку про підозру у видачі незаконного наказу під час перебування на посаді голови Служби зовнішньої розвідки, яким було призначено Сергія Семочка його першим заступником.

11 грудня 2018

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-