Шахтарі

23 вересня 2020


У Кривому Розі вдруге звернулися до влади щодо страйку шахтарів на КЗРК

У Кривому Розі на сесії міської ради депутати вдруге підтримали звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Міністерства інфраструктури щодо ситуації на підприємствах міста, де страйкують шахтарі.

22 вересня 2020


У Польщі під землею страйкують 230 шахтарів

На півдні Польщі під землею на шести шахтах Польської гірничої групи (GGG) страйкують 230 шахтарів, які вимагають продовження терміну реструктуризації вугільної галузі Польщі.


Страйк у Кривому Розі: шахтарі не домовилися з керівництвом КЗРК і повернулися під землю

У Кривому Розі перемовини між страйкуючими шахтарями та адміністрацією Криворізького залізорудного комбінату (КЗРК) тривали всього 5 хвилин, далі шахтарі знову повернулися під землю.

21 вересня 2020

19 вересня 2020

18 вересня 2020

17 вересня 2020


Страйк шахтарів у Кривому Розі: депутати звернулися до Президента

Народні депутати України Володимир Кабаченко, Валентин Наливайченко, Андрій Ніколаєнко, Михайло Волинець звернулися до Президента України із запитом щодо гуманітарної катастрофи у Кривому Розі у зв’язку з багатоденним страйком шахтарів на Криворізькому залізорудному комбінаті (КЗРК).

16 вересня 2020

15 вересня 2020

14 вересня 2020


Підземний протест: Волинець заявляє про посилення тиску на шахтарів

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець заявляє про посилення тиску на шахтарів, які страйкують під землею на чотирьох шахтах Криворізького залізорудного комбінату.

13 вересня 2020

12 вересня 2020

11 вересня 2020


Підземні протести: Волинець заявляє про залякування родин шахтарів у Кривому Розі

Голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець заявляє, що на протестувальників у Кривому Розі та на їхні родини здійснюється тиск та залякування.

10 вересня 2020


Ситуація на шахтах у Кривому Розі: профспілки звернулися до уповноваженої з прав людини

Конфедерація вільних профспілок України звернулася до уповноваженої Верховної Ради України з прав людини з приводу ситуації на шахтах у Кривому Розі, де кілька діб триває підземний страйк.

09 вересня 2020

08 вересня 2020


Міськрада у Кривому Розі прийняла звернення з вимогою захистити інтереси шахтарів

Депутати Криворізької міськради на позачерговій сесії звернулися до Президента, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради і власників підприємств, на шахтах яких під землею страйкують майже 400 гірників, з вимогою захистити їх інтереси.


Шмигаль доручив ініціювати діалог із шахтарями у Кривому Розі

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль доручив голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександру Бондаренку ініціювати діалог між працівниками та керівництвом «Криворізького залізорудного комбінату», де триває страйк працівників приватних рудних шахт.

07 вересня 2020


Волинець: 84 гірники ще однієї шахти почали підземний протест

У Дніпропетровській області на Криворізькому залізорудному комбінаті (КЗРК) гірники шахти “Батьківщина” підримали колег з шахти “Жовтнева”, що п’яту добу протестують під землею, і теж розпочали підземну акцію боротьби за свої економічні права. 

06 вересня 2020

04 вересня 2020


У Кривому Розі під землею у шахті “Жовтнева” другу добу лишаються 29 гірників

Під землею у шахті “Жовтнева” (Кривий Ріг) другу добу страйкують 29 гірників, які вимагають підвищення зарплати та звільнення менеджерів підприємства, які, на думку шахтарів, не справляються зі своїми обов'язками.

03 вересня 2020


Центренерго виплатило шахті "Надія" 5 мільйонів авансом

Міністерство енергетики звернулося до "Центренерго" з пропозицією надати авансовий платіж на 5 млн грн за вугільну продукцію шахти "Надія". Кошти вже надійшли на рахунки шахти і будуть направлені на виплату зарплати гірників.

02 вересня 2020

01 вересня 2020


На Львівщині родичі страйкуючих під землею шахтарів перекрили міжнародну трасу

У вівторок, 1 вересня, шахтарі разом з сім’ями перекрили міжнародну трасу Львів – Рава-Руська на Львівщині. Таким чином вони підтримують гірників шахти «Надія», які вже три дні страйкують під землею.

30 серпня 2020


Буславець: Сьогодні всі шахти працюють

В.о. міністра енергетики Ольга Буславець відзначила, що завдяки злагодженим діям Міністерства енергетики, Кабінету Міністрів України та державної компанії ПАТ «Центренерго» вдалося забезпечити стабільну роботу всіх державних шахт.


Зеленський відзначив державними нагородами шахтарів

Президент Володимир Зеленський відзначив держнагородами працівників вугільної галузі за вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного потенціалу держави, забезпечення сталої роботи вугільної промисловості.

22 серпня 2020


"Українські шахтарі не штрейкбрехери": Волинець відповів на погрози Лукашенка

Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець заявив, що українські шахтарі не штрейкбрехери у відповідь на погрози президента Білорусі Олександра Лукашенка про те, що страйкуючих білорусів замінять "безробітні шахтарі з України". 

21 серпня 2020

30 липня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-