РНБО

03 червня 2020

28 травня 2020

27 травня 2020


Данілов зустрівся з тимчасово повіреною у справах США в Україні

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов обговорив з тимчасово повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін стан двостороннього співробітництва у секторі безпеки і оборони, зокрема щодо розширення співробітництва у галузі кібербезпеки.

25 травня 2020

22 травня 2020

21 травня 2020


Україні необхідна розробка довгострокової державної авіаційної програми - Данілов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час наради щодо розвитку авіаційної галузі України наголосив, що Україна потребує розробки довгострокової державної авіаційної програми.

19 травня 2020

15 травня 2020

13 травня 2020


РНБО попереджає про загрозу "водного дефіциту"

За участі секретаря РНБО Олексія Данілова відбулось засідання робочої групи з питань безпеки водних ресурсів держави та забезпечення населення якісною питною водою в населених пунктах України.


Разумков сумнівається, що 13 травня буде ще одна позачергова Рада

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков виключає можливість проведення ще одного позачергового плеканого засідання парламенту 13 травня задля ухвалення на ньому постанови щодо продовження санкцій проти російських соцмереж і сервісів.

11 травня 2020


Заборона російських соцмереж: Порошенко закликає Зеленського зібрати РНБО

П’ятий президент України, лідер партії "Європейська солідарність" Петро Порошенко закликав Президента України Володимира Зеленського скликати засідання РНБО щодо пролонгації заборони російських соціальних мереж і каналів в Україні.

06 травня 2020


Кабмін має забезпечити додаткові запаси продовольства у держрезерві - РНБО

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов зазначив, що Кабінет міністрів має невідкладно забезпечити додаткове накопичення продовольства у системі державного матеріального резерву.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-