РНБО

14 червня 2019

13 червня 2019

РНБО має провести засідання щодо ключових позицій "Мінська" — Клімкін

Ключові позиції України щодо ситуації з виконанням Мінських угод мають бути сформульовані на спеціальному засіданні РНБО і доведені до суспільства, що дасть змогу уникнути в майбутньому негативного резонансу.

Данилюк обговорив з представником Атлантичної ради реформи ЗСУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з членом наглядової ради Атлантичної ради Девідом Петреусом, на якій обговорено реформи органів сектору безпеки й оборони та ЗСУ.

12 червня 2019

10 червня 2019

08 червня 2019

06 червня 2019

Скасувати заборону на торгівлю з ОРДЛО може тільки Радбез — Кучма

Російська сторона і представники ОРДЛО на засіданні в Мінську 5 червня порушували питання економічної блокади непідконтрольних Україні територій Донбасу, але рішення про скасування тимчасової заборони на переміщення товарів через лінію зіткнення може ухвалити тільки РНБО.

Народний фронт просить Зеленського скликати РНБО

Парламентська фракція " Народний фронт" просить Президента Володимира Зеленського скликати засідання РНБО і обговорити питання відновлення територіальної цілісності України на українських умовах.

01 червня 2019

Данилюк розповів про деталі засідання РНБО

Під час наради членів РНБО вдалося вирішити деякі нагальні питання, зокрема виплати зарплатних боргів шахтарям держаних підприємств та відновлення водопостачання на Донбасі.

31 травня 2019

Ринок електроенергії: РНБО ухвалить рішення, якщо не знайдеться компроміс

Усі сторони, причетні до запровадження ринку електроенергії в Україні, мають виробити спільну позицію з цього питання, інакше рішення буде ухвалюватися на майданчику Ради національної безпеки і оборони.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-