Ринок землі

15 травня 2020


"Земельний" закон у Конституційному суді оскаржила ще одна група депутатів

До Конституційного суду України надійшло подання 53 народних депутатів щодо конституційності Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення".

28 квітня 2020


"Батьківщина" оскаржить закон про ринок землі в КСУ

Політична партія «Батьківщина» має намір найближчим часом оскаржити в Конституційному суді Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення».


Зеленський підписав закон про ринок землі

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

24 квітня 2020

07 квітня 2020

06 квітня 2020

04 квітня 2020

03 квітня 2020

02 квітня 2020

01 квітня 2020

31 березня 2020


Ринок землі: у Раді - вже п’ять проєктів постанов, що блокують підписання закону

Народні депутати з фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко, Вадим Івченко та Іван Кириленко зареєстрували у Верховній Раді проєкти постанов про скасування рішення парламенту щодо ухвалення закону про ринок землі.


Порошенко пояснив, чому "Євросолідарність" голосувала за ринок землі

Ухвалення закону про землю з урахуванням принципових правок – це надважливе рішення, яке дозволить сформувати цивілізований ринок землі, при цьому не дасть розбазарити державні та комунальні земельні ресурси.


У Раді зареєстрували проєкти постанов, що блокують підписання закону про ринок землі

Позафракційні народні депутати Оксана Савчук і Антон Поляков зареєстрували у Верховній Раді проєкти постанов про скасування рішення парламенту щодо ухвалення закону про ринок землі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-