Резніков

08 липня 2020


Резніков вважає, що Росія хоче зблизити позиції на переговорах у Мінську

Віцепрем'єр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що переговори по Донбасу не зайшли в глухий кут, оскільки Росія демонструє бажання зблизити позиції.

07 липня 2020

12 червня 2020


Єрмак, Резніков, Ткаченко й Таран їдуть з робочим візитом до Парижа

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак, віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністри оборони Андрій Таран та культури й інформаційної політики Олександр Ткаченко у п’ятницю перебуватимуть з візитом у Парижі.

05 червня 2020


КПВВ відкриватимуть "адаптивно", в залежності від епідситуації — Резніков

Пом'якшення обмежень для перетину контрольно-пропускних пунктів в'їзду-виїзду з непідконтрольним Донбасом розпочнеться всередині червня та проходитиме в адаптивному режимі залежно від епідеміологічної ситуації.


Резніков пообіцяв допомогти відновити інфекційне відділення Світлодарської лікарні

Віцепрем’єр-міністр – міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков пообіцяв допомогти відновити інфекційне відділення міської лікарні Світлодарська Донецької області.

03 червня 2020


Консультації з кандидатами у підгрупи ТКГ майже завершені – Резніков

Київ майже завершив формування групи представників окремих районів Донецької та Луганської областей від української сторони, яких пропонується залучити до роботи Тристоронньої контактної групи у Мінську.

02 червня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-