Резніков

23 квітня 2021


Пропозиція Путіна Зеленському може свідчити про вихід з «Мінська» - Резніков

Озвучена президентом РФ пропозиція Президенту України зустрітися для врегулювання ситуації на сході з ватажками так званих "ДНР" і "ЛНР" може означати їх фактичне визнання Росією та її вихід з Мінських угод.

22 квітня 2021


Резніков вважає, що Росія не наважиться на повномасштабний наступ

Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що відверте вторгнення Росії в Україну – це вже буде абсолютно кричуща і відкрита спроба зміни світового порядку.


Резніков: Ідея Росії – це федералізація України

Віцепрем'єр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що ідея Росії - це федералізація України, створення неспокійної зони, унеможливлення вступу України до НАТО та ЄС.

14 квітня 2021


Україна й Азербайджан обміняються досвідом у вирішенні проблем переселенців

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляє, що Україна готова до співпраці з азербайджанськими експертами для вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

13 квітня 2021


Резніков закликає ЄС посилити санкції проти Росії, щоб діяти на випередження

Віцепрем‘єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков закликає Європейський Союз посилювати санкції проти Росії, щоб діяти на випередження для уникнення ескалації з боку РФ війни на сході України.


Резніков виступить на засіданні Комітету Європарламенту із закордонних справ

Віцепрем‘єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков 13 квітня виступить на засіданні Комітету із закордонних справ Європейського парламенту.

10 квітня 2021


Резніков - про нарощування військ РФ біля кордону: Це демонстрація сили без наміру її застосування

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков вважає, що ймовірність широкомасштабної агресії Росії проти України - мінімальна.

09 квітня 2021


Перемовини у форматі Україна-Франція-Німеччина невдовзі відбудуться - Резніков

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков припускає, що перемовини у форматі Україна-Франція-Німеччина відбудуться найближчим часом.


Деякі із «топдесятки» контрабандистів незаконно вивозили цигарки з ОРДЛО - Резніков

Деякі із «топдесятки» контрабандистів, щодо яких Україна запровадила санкції, незаконно вивозили цигарки з тимчасово окупованих районів Донеччини та Луганщини через Росію в Україну, а потім - до Європи.

08 квітня 2021

07 квітня 2021

05 квітня 2021


Українська делегація у ТКГ більше не відвідуватиме Мінськ для перемовин - Резніков

Українська делегація у Тристоронній контактній групі не відвідуватиме Мінськ для безпосередніх перемовин та зустрічей після скасування карантинних обмежень, необхідно шукати іншу країну.


Резніков про початок широкомасштабних воєнних дій на Сході: Шанси мінімальні

Шанси на початок широкомасштабних воєнних дій на окупованій частині Донецької та Луганської областей є "дуже мінімальними", бо Росія створює уявне напруження для привернення уваги світових гравців.

04 квітня 2021

03 квітня 2021


Резніков прогнозує «тектонічні зміни в Росії» вже цьогоріч

Віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що цього року в Росії можуть відбутися події, які дадуть новий старт урегулюванню ситуації на Сході України.

02 квітня 2021

28 березня 2021

27 березня 2021

26 березня 2021

16 березня 2021


Держава продовжить інвестувати кошти у прифронтові райони — Резніков

Віцепрем'єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков наголосив, що держава продовжуватиме інвестувати кошти у відновлення Донбасу, зокрема в прифронтові райони.

15 березня 2021


Резніков - про воду для Криму: Погрози Росії подати позови викликають сміх

Погрози Росії подати міжнародні позови щодо призупинення Україною водопостачання Криму після перекриття Північно-Кримського каналу викликають сміх. Україна постачатиме воду до Криму тільки після деокупації півострова.


Україна сподівається на новий альянс з підписантами Будапештського меморандуму – Резніков

Росія порушила свої зобов’язання перед Україною в рамках Будапештського меморандуму, однак Україна очікує на створення нового міжнародного альянсу, з яким Росія не зможе не рахуватися і буде змушена сісти за стіл перемовин.

11 березня 2021

25 лютого 2021


Резніков пояснив причину відмови в законодавстві від слова «колаборант»

Віцепрем'єрміністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявив, що у законопроєкті про перехідний період слова «колаборант» не буде через те, що у міжнародному праві це поняття не визнається як юридична категорія.

24 лютого 2021

20 лютого 2021


Кількість перетинів КПВВ на Донбасі за рік скоротилась у 27 разів – Резніков

Російська Федерація під приводом карантинних заходів блокує перетин КПВВ мешканцями тимчасово окупованих територій на підконтрольну уряду України територію, у 2020 році кількість переходів через КПВВ скоротилась, у порівнянні з 2019-им, у 27 разів.

19 лютого 2021

18 лютого 2021

16 лютого 2021


Законопроєкт про перехідний період за пів року надійде до Ради — Резніков

Віцепрем'єр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков прогнозує, що проєкт закону про державну політику перехідного періоду буде остаточно оформлений і поданий до Верховної Ради через 4-6 місяців.

15 лютого 2021

12 лютого 2021


Резніков розповів про економічний спецрежим, який готують для Донбасу

Економічне життя у Донецькій та Луганській областях, які частково окуповані, можна відновити чотирма шляхами: фінансування з державного бюджету, донорська допомога, отримання нових позик та кредитів, а також створення привабливого клімату для інвестицій.

10 лютого 2021

08 лютого 2021


Уряд обговорить статус жителів ОРДЛО з паспортами РФ після деокупації - Резніков

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій підніматиме питання про політику офіційного Києва щодо жителів Донбасу, які отримали російські паспорти, вже після деокупації регіону.

06 лютого 2021

05 лютого 2021


Україна може використати вакцинацію в ОРДЛО як доказ контролю з боку Росії - Резніков

Вакцинація Росією жителів тимчасово окупованих територій України без згоди на це української влади є порушенням українських законів. Цим російська влада вкотре підтвердить наявність контролю над ОРДЛО, що згодом буде використано Києвом у міжнародних судах.

27 січня 2021

22 січня 2021


Мінреінтеграції вже отримало 22 рекомендації до законопроєкту про перехідний період

Запропонований законопроєкт “Про державну політику перехідного періоду” викликав широкий резонанс і до профільного міністерства вже надійшло 22 відповіді від різних структур, які долучились до його підготовки.


У законопроєкті про держполітику перехідного періоду не буде слова «колаборант» - Резніков

У проекті закону про державну політику перехідного періоду немає такого поняття як "колаборант". Це було свідомим рішенням розробників проєкту, оскільки цей термін має спірне значення.

20 січня 2021


Резніков обіцяє за тиждень презентувати Концепцію розвитку кримськотатарської мови

Віцепрем’єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков пообіцяв протягом тижня оприлюднити Концепцію розвитку кримськотатарської мови до 2032 року.

12 січня 2021

11 січня 2021

22 грудня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-