Реформа

12 серпня 2020

31 липня 2020

24 липня 2020

23 липня 2020


Допомога ЄС у €1,2 мільярда: Шмигаль пояснив, чим кредит ефективніший за грант

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль переконаний, що рішення Євросоюзу надати Україні макрофінансову допомогу в обсязі 1,2 мільярда євро саме в формі кредиту, а не гранту, стимулює країну до більш активного впровадження внутрішніх реформ.

22 липня 2020


Створення профільного міністерства лише перший етап реформування ОПК – Данілов

Створення урядом Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості стало першим етапом реформування вітчизняного ОПК. Другим етапом буде трансформація організаційно-правової форми роботи підприємств "Укроборонпрому".

21 липня 2020

18 липня 2020

16 липня 2020

15 липня 2020


Кислиця: Якби не було ООН, людству довелося б її вигадати

Організація Об'єднаних Націй і, зокрема, Рада безпеки ООН потребують ґрунтовних реформ – для того, щоби запобігти маніпуляціям та застосуванню права вето з боку окремих постійних членів Радбезу, які де-факто є стороною збройних конфліктів.

10 липня 2020

09 липня 2020


Єрмак обговорив з віцепрезидентом Світового банку кредит у $350 мільйонів на реформи

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак обговорив із віцепрезидентом Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Анною Б'єрде надання Україні 350 мільйонів доларів США кредиту, земельну реформу й реформу корпоративного управління.

08 липня 2020


У Мінсоцполітики планують створити соціальну сервісну службу

В Україні планують створити Національну соціальну сервісну службу, котра забезпечить реалізацію державної політики соціального захисту населення і захист прав дітей, а також здійснюватиме державний контроль за додержанням вимог законодавства у цих сферах.


ЄС продовжить пильнувати за незалежністю судів в Україні - Лінкявічюс

ЄС продовжує пильно стежити за незалежністю судочинства і боротьбою з корупцією в Україні, і в цьому плані відставка голови НБУ Смолія та продовження кримінального переслідування експрезидента Порошенка є тривожними сигналами для європейських партнерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-