Разумков

26 січня 2021


Разумков закрив Раду

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков закрив пленарне засідання Верховної Ради у вівторок.

25 січня 2021


Разумков просить Раду розглянути законопроєкти про пожежну безпеку

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до керівника Комітету з питань правоохоронної діяльності Дениса Монастирського й Апарату ВР з проханням підготувати до розгляду на поточному пленарному тижні законопроєкти щодо протипожежної безпеки.

24 січня 2021

22 січня 2021


Разумков вважає, що до процесу повернення заручників і полонених треба підходити виважено

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що повернення заручників і полонених через приватну особу не має ставити під зрив процес загального обміну або виконання домовленостей.

20 січня 2021


Зміни у сфері публічних закупівель: Президент звернувся до Разумкова і Шмигаля

Президент у зверненні до Голови ВР та Прем’єр-міністра наголосив на необхідності дотримання міжнародних зобов’язань України при внесенні змін до законодавства у сфері публічних закупівель.

15 січня 2021

13 січня 2021


Разумков скликає «тарифну» нараду зі Шмигалем та Вітренком - депутат

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков у середу о 16.00 склакає нараду за участю Прем’єра Дениса Шмигаля, виконуючого обов’язки міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Вітренка та керівників фракцій та груп щодо тарифів на енергоносії для населення.

12 січня 2021

07 січня 2021

31 грудня 2020

28 грудня 2020


Разумков сподівається, що у 2021 році «нормандські» переговори вийдуть з глухого кута

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що наступного року переговори в нормандському форматі зможуть вийти з глухого кута, український парламент готовий долучитися.

25 грудня 2020

24 грудня 2020


Разумков розповів, коли Рада візьметься за законопроєкт про регламент діяльності КСУ

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що парламент розгляне законопроєкт щодо діяльності Конституційного Суду відразу після закінчення посиленого карантину, який триватиме з 8 по 24 січня.

22 грудня 2020

21 грудня 2020

18 грудня 2020


Разумков розповів, які рішення Рада має ухвалити щодо КСУ наступного року

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що у 2021 році парламент має ухвалити два законопроєкти щодо Конституційного Суду - про регламент його роботи, а також про те, що рішення КСУ можуть прийматися двома третинами суддів.


Е-декларації: закони про відновлення повноважень НАЗК пішли на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закони, необхідні для відновлення повноважень Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) і направив їх на підпис Президентові.


Разумков доручив розібратися, чи кнопкодавили під час призначення Шкарлета

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради вивчити ситуацію щодо ймовірного кнопкодавства під час голосування за призначення Сергія Шкарлета на посаду міністра освіти і науки 17 грудня.

17 грудня 2020

16 грудня 2020


Закон щодо особливого статусу Донбасу направили на підпис Зеленському

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон, який продовжує до 31 грудня 2021 року дію статті 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

15 грудня 2020

14 грудня 2020


Разумков каже, що російські санкції на нього ніяк не вплинуть

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував внесення його до санкційних списків Російської Федерації, заявивши, що ці санкції жодним чином на нього не вплинуть з організаційно-фінансової точки зору.


Спікер сподівається, що Рада ухвалить у вівторок держбюджет-2021

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається, що парламент ухвалить проєкту Державного бюджету на 2021 рік у вівторок, 15 грудня, оскільки бачить конструктив у підходах депутатських фракцій і груп до цього документу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-