Рахманін

07 липня 2020

16 червня 2020

09 червня 2020


Рахманін вважає, що шансів домовитися з РФ про тривалу "тишу" на Донбасі практично не лишилося

В української влади практично не лишилося можливостей домовитися з Російською Федерацією щодо тривалого припинення вогню на Донбасі, залучаючи до цього процесу західних партнерів.

18 травня 2020


Рахманін: “Голос” попередньо - проти законопроєкту щодо громадянства

Депутатська фракція політичної партії «Голос» попередньо виступає проти ухвалення законопроєкту №2590, який передбачає механізм надання подвійного громадянства, але остаточну позицію політсила визначить на своєму засіданні 18 травня.

05 травня 2020


Рахманін вважає, що зміна складу делегації в ТКГ фактично легалізує переговори з «Л/ДНР»

Голова фракції "Голос"Сергій Рахманін вважає, що зміни у складі делегації України для участі в Тристоронній контактній групі - поганий варіант для пришвидшення процесу врегулювання ситуації на Донбасі.

01 квітня 2020


У ЦВК визнають, що провести вибори на окупованому Донбасі неможливо - Рахманін

Голова фракції партії «Голос» Сергій Рахманін стверджує, що Центральна виборча комісія визнала неможливість провести найближчим часом виборів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

27 лютого 2020


У "Голосі" порахували, що на повернення переселенців додому Україні треба до 40 мільярдів

На етапі реінтеграції тимчасово окупованих територій України на суверенні території можуть повернутися близько 700 тисяч громадян, забезпечення яких потребуватиме спрямування з державного бюджету 20-30 млрд грн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-