
Кабмін працюватиме за програмою дій уряду, яку парламент не підтримав - Немчінов
Кабінет Міністрів продовжить працювати за Програмою діяльності уряду попри те, що парламент не підтримав Програму.
04 серпня 2020
Кабінет Міністрів продовжить працювати за Програмою діяльності уряду попри те, що парламент не підтримав Програму.
19 червня 2020
Уряд буде втілювати у життя усе те, що прописав у своїй програмі діяльності, попри те, що Верховна Рада їх не підтримала.
18 червня 2020
Депутати не схвалили скориговану програму діяльності Кабміну. Як будемо жити далі?
Уряд працюватиме за Програмою діяльності Кабміну, додавши до неї план дій.
Міжнародні партнери не ставлять вимог щодо приватизації в Україні, а підтримують розроблену на цей рік Кабінетом міністрів програму малої, середньої і великої приватизації.
Верховна Рада не схвалила доопрацьовану Програму діяльності Кабінету міністрів України.
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляє, що він особисто та інші члени уряду не є тими політикам, які тримаються за владу, а прийшли змінювати країну - і лише це має значення.
Верховна Рада розглядає питання про Програму діяльності Кабінету міністрів.
ВР вдруге спробує схвалити Програму діяльності Кабінету міністрів, а також розгляне законопроєкти "Про народовладдя через всеукраїнський референдум" та "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".
16 червня 2020
Міністерство фінансів розробило проєкт Стратегії відомства до 2023 року під назвою «Самодостатність».
15 червня 2020
Програма дій уряду передбачає перетворення “Укроборонпрому” в акціонерну холдингову компанію з корпоративною моделлю управління і зменшення залежності від імпорту в сфері ОПК.
Верховна Рада розгляне доопрацьовану програму діяльності Кабінету міністрів на пленарному засіданні в четвер, 18 червня.
12 червня 2020
Програму діяльності Кабінету міністрів України вже внесено на розгляд Верховної Ради.
Верховна Рада, скоріше за все, наступного четверга розглядатиме Програму діяльності Кабінету міністрів України.
Доопрацьована Програма діяльності Кабінету Міністрів передбачає продовження Україною шляху євроінтеграції, оновлення положень Угоди про асоціацію з ЄС та впровадження стандартів НАТО.
Уряд погодив доопрацьовану Програму діяльності Кабінету міністрів України та у п'ятницю, 12 червня, внесе її на розгляд Верховної Ради.
04 червня 2020
Прем’єр сам попросив повернути документ на доопрацювання. Критики від депутатів було вдосталь. Порад – мало. Зате вони є в експертів
Програма діяльності Кабінету міністрів потребує доопрацювання, оскільки вона була розроблена ще до пандемії коронавірусу та не враховує запровадження обмежувальних заходів і втрат економіки.
Верховна Рада відправила на доопрацювання Програму діяльності Кабінету міністрів України.
Уряд просить Верховну Раду відправити Програму діяльності Кабінету міністрів на доопрацювання, аби внести новий доопрацьований варіант у парламент.
Верховна Рада на засіданні в четвер планує відправити на доопрацювання Програму діяльності уряду, а також розгляне питання про звільнення та призначення членів Кабінету міністрів.
02 червня 2020
Верховна Рада відправить Програму дій уряду на доопрацювання.
01 червня 2020
Фракція партії "Слуга народу" пропонує провести розгляд Програми дій уряду на пленарному засіданні Верховної Ради в четвер.
30 травня 2020
Верховна Рада планує розглянути проєкт постанови №3330 «Про Програму діяльності Кабінету міністрів України» у вівторок, 2 червня.
27 травня 2020
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що парламент найближчим часом побачить доопрацьовану програму дій уряду.
19 травня 2020
Верховна Рада після завершення розгляду проєкту постанови №3330 «Про Програму діяльності Кабінету міністрів України» в парламентських комітетах вимагатиме від уряду внести нову програму його діяльності.
29 квітня 2020
Фінансовий комітет ВР вирішив відправити програму діяльності Кабінету міністрів України на доопрацювання, оскільки вона не містила конкретних показників.
Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики ухвалив рішення направити на доопрацювання Програму діяльності Кабінету міністрів України.
27 квітня 2020
Програма діяльності Кабінету Міністрів не буде ухвалена в тому вигляді, як її подав уряд, оскільки потребує доопрацювання в частині національної безпеки та оборони.
Політична партія "Голос" закликає включити до порядку денного наступного позачергового пленарного засідання Верховної Ради програму дій Кабінету міністрів.
15 квітня 2020
Верховна Рада не розглядатиме питання затвердження Програми діяльності Кабінету міністрів на позачерговому пленарному засіданні, запланованому на 16 квітня.
13 квітня 2020
Кабінет міністрів визначив короткострокові пріоритети діяльності в галузі культури та інформаційного простору.
Уряд визначив пріоритетами своєї діяльності підвищення якості освіти та розвиток науки й інновацій.
02 квітня 2020
Кабінет міністрів підтверджує незмінний курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України.
Затверджена Кабміном програма діяльності передбачає запровадження високих соціальних стандартів, а також побудову ефективної економічної системи.
Затверджена програма діяльності Кабміну є реалістичною і передбачає відновлення економічного зростання.
Кабінет міністрів затвердив програму своєї діяльності та найближчим часом внесе її на розгляд парламенту.
08 січня 2020
Міністерство соціальної політики почало збирати пропозиції громадськості щодо державних політик, напрацьованих відповідно до Програми діяльності уряду, затвердженої парламентом у жовтні 2019 року.
28 грудня 2019
Кабінет міністрів запустив сайт program.kmu.gov.ua, на якому можна ознайомитися детально з цілями діяльності уряду.
04 жовтня 2019
Верховна Рада затвердила Програму дій Кабінету міністрів України.
Програма дій уряду на п’ять років містить усі необхідні завдання і цілі, спрямовані на забезпечення спроможності держави відбити будь-яку агресію.
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук представив на зустрічі із бізнес-спільнотою стратегічну Програму дій уряду.
02 жовтня 2019
Європейська і євроатлантична інтеграція – поза сумнівом, цивільний контроль в армії, “Ні!” – корупції в ОПК. Завдання нової Програми уряду
40% зростання ВВП, 24 тисячі кілометрів оновлених доріг, 1 мільйон нових робочих місць. Такими в Уряді бачать підсумки п’яти років своєї роботи
01 жовтня 2019
Уряд створюватиме умови для пільгового кредитування на придбання житла переселенцям і реалізовуватиме програми їх ефективної соціалізації у місцевих громадах.
За виконання кожної цілі Програми дій Кабміну нестиме персональну відповідальність конкретний заступник міністра.
30 вересня 2019
Уряд оприлюднив на своєму сайті Програму дій, яка визначає цілі та пріоритети його діяльності протягом наступних п’яти років.
Уряд упродовж наступних п'яти років планує суттєво знизити рівень корупції в оборонній сфері шляхом виконання антикорупційних програм, оновлення процесів внутрішнього контролю та постійної ротації особового складу відповідних органів.
Прем’єр-міністр Олексій Гончарук обіцяє, що уряд під його керівництвом зробить все, щоб українці жили довше, заможніше та щасливіше.
Уряд протягом п'яти років планує реалізовувати Комплексну програму розвитку ЗСУ та поетапно збільшити кількість підрозділів, спроможних до виконання спільних завдань із відповідними підрозділами країн-партнерів НАТО.
Кабінет міністрів продовжуватиме реформу української школи, будуть оновлені державні стандарти та навчальні програми для 5-9 та 10-11 класів, розроблено систему професійної орієнтації, школи отримають автономію.
Кабмін розробляє нову державну політику у сфері оборони, яка відповідає євроатлантичним принципам та підходам. На основі комплексного стратегічного аналізу реальних і потенційних загроз нацбезпеці у воєнній сфері протягом п'яти років планується розробити плани дій щодо захисту національних інтересів держави.
Кабінет Міністрів України планує розробити нову Генеральну схему планування території України, створити Містобудівний кадастр на державному рівні та інтегрувати його з іншими реєстрами та кадастрами.
В уряді розраховують на підвищення частки культурного продукту, спорту і туризму до 12–14% ВВП.
Кабінет міністрів сподівається на залучення 50 млрд доларів інвестицій в українську економіку до 2024 року.
Уряд створить належні умови для роботи медіа та реалізовуватиме програму для протидії інформаційній агресії.
Держава надаватиме фінансову підтримку фермерам на розвиток їхнього бізнесу.
Вартість оренди земель сільськогосподарського призначення зросте протягом найближчих п'яти років.
Кабінет міністрів очікує, що нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом буде розпочата у грудні 2019 року.
Кабмін напрацював законопроєкт, яким пропонується заборонити експорт необробленого бурштину та ввести кримінальну відповідальність за таку діяльність.