Православна церква України

17 серпня 2019

Митрополит Епіфаній і представники СКУ обговорили розширення співпраці

Предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній 15 серпня 2019 року зустрівся з першим заступником президента Світового конґресу українців (СКУ) Стефаном Романівим та директором представництва СКУ в Україні Сергієм Касянчуком.

16 серпня 2019

09 серпня 2019

06 серпня 2019

05 серпня 2019

ПЦУ видаватиме власну газету

Відтепер щомісяця виходитиме друком офіційне видання Київської митрополії Православної церкви України - газета «Моя Церква».

02 серпня 2019

До ПЦУ з Московського патріархату перейшла ще одна громада на Дніпропетровщині

Для релігійної громади с.Шевченкове Нікопольського району 1 серпня стало особливим, адже цього дня освятили храм на честь преподобного Серафима Саровського, а також громада офіційно перейшла з Московського Патріархату до ПЦУ.

01 серпня 2019

31 липня 2019

Православна церква України: Будь-які дії від імені “Київської патріархії УПЦ” - незаконні

З 29 липня офіційними керівними органами “Київської патріархії УПЦ КП” та “Патріярхія УАПЦ” є ліквідаційні комісії ПЦУ, утворені для реалізації рішення про припинення цих юросіб, і будь-які заяви та дії від їхнього імені з боку інших осіб є незаконними.

Мінкультури закликає світ дати оцінку злочину Росії щодо собору ПЦУ у Сімферополі

Міністерство культури України закликає міжнародні організації дати правову оцінку незаконним діях окупаційної влади РФ у Криму, пов’язаним із захопленням та розграбуванням собору Святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги ПЦУ у Сімферополі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-