Права людини

18 червня 2021


ПАРЄ планує ухвалити резолюцію на захист прав кримських татар в умовах окупації

Під час літньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи наступного тижня планується провести дебати та ухвалити всеосяжну резолюцію на захист прав кримських татар в умовах російської окупації Криму.

31 травня 2021

29 травня 2021

28 травня 2021


Україна восени проведе форум переселенців - Резніков

Віцепрем‘єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков на зустрічі зі спеціальним представником ЄС з прав людини Емоном Гілмором обговорив питання порушення прав людини на тимчасово окупованих РФ територіях України і повідомив, що Україна проведе форум ВПО.

26 травня 2021


Байден: Смерть Флойда змінила світ

Загибель Джорджа Флойда рівно рік тому дала початок масштабним протестам на захист громадянських прав по всьому світу, яких не було з середини XX століття.

25 травня 2021

24 травня 2021


В окупованому Криму можуть заблокувати ресурси, які інформують про порушення прав людини

В окупованому Криму робота сайту громадської організації «Кримська солідарність» та низки інших популярних у соцмережах ресурсів, які публікують інформацію про порушення прав людини та інші проблеми півострова, може бути заблокована у зв'язку з ухваленими в РФ в кінці минулого року законами, що спрямовані на обмеження прав і свобод громадян.

21 травня 2021

19 травня 2021

18 травня 2021


Представники СКУ зустрілися з проводом Меджлісу кримськотатарського народу

Члени Комітету Світового конґресу українців (СКУ) з прав людини зустрілися з проводом Меджлісу кримськотатарського народу – головою Меджлісу Рефатом Чубаровим та членами Меджлісу паном Різою Шевкієвим та пані Гаяною Юксель.

17 травня 2021


Міжнародна спільнота занепокоєна дискримінацією ЛГБТ в Україні

Міжнародна спільнота занепокоєна повідомленнями від захисників прав людини про випадки нетолерантності, дискримінації і нападів на активістів ЛГБТІК в Україні і відсутність притягнення до відповідальності за ці злочини.


В Європарламенті представили новий рапорт про злочини окупантів у донецькій «Ізоляції»

Рапорт «Ізоляція. Голоси з підвалу» про злочини росіян і проросійських бойовиків, скоєних у так званій тюрмі «Ізоляція» в Донецьку, представлено у понеділок під час міжнародного вебінару.

14 травня 2021

11 травня 2021

10 травня 2021

07 травня 2021

30 квітня 2021

27 квітня 2021

26 квітня 2021

22 квітня 2021


Права людини та нацменшин: Україна запевнила США у дотриманні зобов'язань

Українська влада докладає консолідованих зусиль щодо вдосконалення відповідної законодавчої бази та виконання міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та забезпечення прав нацменшин.

21 квітня 2021


Міятович поки не може потрапити до окупованого Криму

Комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович заявила, що її фізичне відвідування окупованого Криму залишається дуже віддаленою перспективою. Натомість вона наголосила, що українці, які проживають на окупованих Росією територіях, повинні мати повний захист своїх прав, гарантований Радою Європи.

20 квітня 2021


В Україні хочуть створити реєстр захисників, які перебувають у місцях несвободи

Консультативна рада з питань забезпечення прав і свобод захисників України вже напрацьовує методологію роботи щодо внесення пропозицій стосовно помилування військовослужбовців та ветеранів.

19 квітня 2021

16 квітня 2021


Юрист про дискримінацію нещеплених: Складно з погляду права, однозначно - з погляду науки

Питання про так звану імунну нерівність як дискримінацію нового типу, яке виникло у зв'язку з необхідністю надавати результати ПЛР-тестів при в’їзді до деяких країн, а також з вакцинацією від COVID-19, є досить складним з точки зору міжнародного права.

14 квітня 2021

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-