Порушення на виборах

26 листопада 2020

25 листопада 2020

23 листопада 2020


В Міжнародній місії КРЦ розповіли про порушення під час повторного голосування на виборах в Україні

Міжнародна місія організації закордонних українців та друзів України «Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) повідомила про виявлені порушення в ході повторного голосування на місцевих виборах в Україні 22 листопада.

22 листопада 2020

16 листопада 2020


В Міжнародній місії КРЦ розповіли про зафіксовані порушення у другому турі місцевих виборів в Україні

Міжнародна місія організації закордонних українців та друзів України «Міжнародна неурядова організація Координаційний ресурсний центр» (КРЦ) повідомила про порушення в ході повторного голосування на місцевих виборах в Україні.

15 листопада 2020


Поліція отримала вже 54 повідомлення про виборчі порушення

Найбільше порушень під час другого туру місцевих виборів 15 листопада зафіксовано у Херсонській, Одеській, Київській та Сумській областях. Розпочато два кримінальні провадження та складено два адміністративні протоколи.


В Одесі зафіксували фотографування бюлетенів – ОПОРА

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА за виборами зафіксували факти голосування за межами кабінки та фотографування бюлетенів на деяких дільницях Одеси, де триває повторне голосування за кандидатів на посаду мера.


Місцеві вибори: спостерігачі фіксують перші порушення

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА почали фіксувати перші порушення під час проведення другого туру місцевих виборів на виборчих дільницях Київщини, Волині, Хмельниччини та в Луцьку, Одесі, Херсоні і в Сумах.

14 листопада 2020

13 листопада 2020

11 листопада 2020


СБУ запобігла масовій фальсифікації у другому турі виборів мера Одеси

Співробітники поліції і СБУ провели в середу, 11 листопада, обшук в офісі колишнього народного депутата Дмитра Голубова у рамках розслідування кримінальної справи, пов'язаної зі спробою фальсифікації виборчих документів із виборів Одеського міського голови.

10 листопада 2020

30 жовтня 2020

29 жовтня 2020


Нацрада направить до суду протоколи щодо виборчих порушень на «каналах Медведчука»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення передасть до суду адміністративні протоколи про порушення виборчого законодавства в ефірі чотирьох телеканалів та поінформує про ці факти ЦВК.

28 жовтня 2020

27 жовтня 2020

26 жовтня 2020


У Миколаєві затягується процес прийняття виборчої документації - ОПОРА

У Миколаєві затягується процес прийняття виборчої документації територіальною виборчою комісією через низку порушень членами ДВК. Зокрема, йдеться про помилки у документах, не запаковані сейф-пакети, заповнені олівцем протоколи тощо.

25 жовтня 2020


Прокуратура Ізмаїла вимагає арешту росіянина, якого підозрюють у підкупі виборців

Ізмаїльська місцева прокуратура подала клопотання до міськрайсуду стосовно обрання запобіжного заходу у вигляді арешту 42-річного громадянина Російської Федерації, якому оголошено підозру в організації 25 жовтня підкупу 52 виборців - жителів Ізмаїла.


У Житомирській ТВК пояснили відсутність кабінок на деяких дільницях

У Житомирі на деяких виборчих дільницях відсутні кабінки для голосування, оскільки на підприємстві, яке раніше їх виготовляло, багато працівників похворіли на COVID-19, а знайти нового підрядника не вдалося.


Відсутність кабінок та «каруселі»: в ОПОРІ назвали основні порушення на виборах

Серед порушень, зафіксованих спостерігачами Громадянської мережі ОПОРА на місцевих виборах 25 жовтня, були відсутність кабінок для голосування, камери над кабінками, зберігання бюлетенів не у приміщенні ДВК, невчасне відкриття дільниць, проведення опитування у приміщеннях дільниць, а також підвезення виборців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-