Поліграф

20 липня 2020

05 травня 2020


Комітет Ради "завернув" перевірку на поліграфі кандидатів у депутати

Комітет Верховної Ради з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту відхилити законопроєкт про перевірку на поліграфі кандидатів у народні депутати.

06 березня 2020

27 лютого 2020

24 грудня 2019

13 грудня 2019

03 грудня 2019


Кандидати на керівні посади у Херсонській ОДА проходитимуть через поліграф

У Херсонській ОДА, де триває процес зміни структури та оголошено конкурси на посади керівників управлінь та служб, встановили детектор брехні, через який проходитимуть кандидати на керівні посади.

24 жовтня 2019


“Голос” закликає припинити фарс із поліграфом

Звинувачення у пропозиції хабаря депутатам від «Слуги народу» за збереження топ-корупційної схеми повинні стати предметом розслідування правоохоронних органів, а не телевізійною розвагою.


Поліграфолог сказав, що “зачепило” Арахамію на детекторі

Давид Арахамія під час проходження перевірки на “детекторі брехні” чесно відповідав на запитання у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабарів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.


"Слуги народу" підуть на поліграф з понеділка - Арахамія каже, що журналістів не пустять

Народні депутати з фракції "Слуга народу", які є членами Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та чиї імена фігурують у справі про нібито підкуп за “правильне” голосування, планують централізовано пройти процедуру перевірки на “детекторі брехні” у понеділок, 28 жовтня.


Арахамія проходить перевірку на поліграфі

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія почав проходити процедуру перевірки на “детекторі брехні” у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.


“Депутатський” поліграф: Аброськін сумнівається у достовірності висновків

В'ячеслав Аброськін сумнівається у достовірності висновків поліграфа, який мають пройти члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, оскільки досі немає наукового обгрунтування "детектора брехні" у світовій практиці.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-