Південмаш

14 грудня 2020


Акції КБ "Південне" та Південмаш можуть продати стратегічному інвестору

Віцепрем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський вважає, що з часом може виникнути питання продажу акцій КБ "Південне" та "Південмаш". Але на першому етапі має бути проведена корпоратизація.

11 вересня 2020


Немчінов обговорив з головою правління групи CARIS питання українсько-корейської співпраці

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немічнов обговорив з мажоритарним акціонером, головою правління групи CARIS Ю Чхолем питання українсько-корейської співпраці та реалізацію Меморандуму між CARIS та Державним підприємством "Південмаш".

26 серпня 2020

22 липня 2020


Зеленському направили на підпис закон про уникнення банкрутства Південмашу

Голова ВР Дмитро Разумков підписав Закон «Про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" (щодо додаткових заходів з фінансового оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені Макарова")».

14 липня 2020


Рада ухвалила закон, що дасть змогу уникнути банкрутства Південмашу

Верховна Рада внесла зміни до закону про держбюджет-2020 (щодо додаткових заходів з фінансового оздоровлення державного підприємства "Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова")".

10 липня 2020

09 липня 2020

16 лютого 2020

05 лютого 2020


Південмаш пояснив, чому закуповує алюміній у Росії

ДП "Виробниче об’єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" (Південмаш) пояснило, чому в січні 2020 року уклали з ТОВ "Промислове забезпечення "Альфа-Металл" (Росія) угоду про постачання алюмінію на 42,90 млн грн.

12 липня 2019

12 грудня 2017

16 серпня 2017

15 серпня 2017


Горбулін вважає "ракетний скандал" частиною боротьби у військово-промисловій сфері

Директор Націнституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін переконаний, що звинувачення України у постачанні комплектуючих до ракет у Північну Корею свідчить, що проти нашої держави ведеться боротьба, як проти сильного конкурента у військово-промисловій сфері.


Україні варто ініціювати розслідування "ракетного скандалу" — Горбулін

Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін вважає, що Україна, зокрема Міністерство закордонних справ має ініціювати розслідування щодо того, яким чином і чи насправді українські двигуни могли потрапити до Північної Кореї.


В Україні не видали жодного дозволу на поставки в КНДР двигунів до ракет - експортний контроль

За часи незалежності Державна служба експортного контролю України не надавала жодних дозвільних документів на поставки до Північної Кореї комплектуючих до ракет, про які йшла мова у статті американської газети The New York Times (NYT).


Шпигуни КНДР, які "погоріли" на Південмаші, уже шість років сидять в Україні

Представники Північної Кореї, які в 2011 році намагалися отримати доступ до ракетних технологій виробничого об'єднання (ВО) "Південмаш", були заарештовані, досі відбувають покарання в Житомирській виправній колонії і це факт демонстрації реального ставлення України до питання нібито поставок технологій у Північну Корею.


Експерт NYT не вірить, що Україна поставляла двигуни КНДР

Старший науковий співробітник Міжнародного інституту стратегічних досліджень Майкл Елеман, на якого посилалася американська газета The New York Times у своєму розслідуванні, не вірить, що українська влада причетна до поставок ракетних двигунів до КНДР.


Скандал з ракетами КНДР може загальмувати надання Україні летальної зброї - Айвазовська

Представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу Ольга Айвазовська вважає, що заява старшого наукового співробітника Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) про нібито причетність України до постачання двигунів для ракет КНДР може загальмувати прийняття Сполученими Штатами Америки рішення про надання Україні летальної зброї.

14 серпня 2017


“Двигуни для Кім Чен Ина”: Ар’єв припускає подальші інфовкиди і маніпуляції РФ

Народний депутат, голова постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв вважає, що заява старшого наукового співробітника Міжнародного інституту стратегічних досліджень (IISS) про нібито причетність України до постачання двигунів для ракет КНДР була озвучена під впливом РФ для дискредитації України.


Україні треба негайно запросити на Південмаш іноземних "ревізорів" - експерт

Україна має запросити міжнародну інспекцію на "Південмаш" і забезпечити належний рівень відкритості, оскільки стаття про буцімто причетність підприємства до успішного запуску ракет КНДР може мати руйнівні наслідки для міжнародного становища України.


"Південмаш" заперечує зв'язок з північнокорейськими ракетними програмами

Державне підприємство “Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова” не постачає до Росії ані ракети, ані їх деталі та складальні одиниці, у тому числі ракетні двигуни, а також не має жодного зв’язку з ракетними програмами Північної Кореї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-