Пандемія

21 квітня 2021

20 квітня 2021


Імунолог оцінив шанси появи паспортів вакцинації у першій половині року

Голова Національної технічної групи експертів з питань імунопрофілактики, лікар-імунолог Федір Лапій оцінює як низьку ймовірність запровадження електронних паспортів імунізації проти коронавірусу у першій половині цього року.


Норвезьке судно вирушить у перший післяпандемійний круїз до Гібралтару з Туреччини

Круїзне судно під норвезьким прапором Viking Orion, життєдіяльність якого забезпечує 1150 членів екіпажу, перебуває в турецькому Бодрумі, де готується у перший після пандемійної паузи рейс до Гібралтару.

19 квітня 2021


Нафта дешевшає на тлі сплеску коронавірусу в деяких країнах

Ціни на нафту знижуються у понеділок, 19 квітня, через сплеск нових випадків COVID-19 в Індії і деяких інших країнах, який викликав побоювання, що більш суворі заходи щодо стримування пандемії загальмують ріст економічної активності, а також обвалять попит на нафту.

18 квітня 2021

16 квітня 2021

15 квітня 2021

14 квітня 2021


Норвегія послаблює карантин

Норвегія з 16 квітня послабить частину обмежень, пов'язаних з пандемією коронавірусу, зокрема громадянам дозволять збиратися у приватних будинках та на публічних заходах.

13 квітня 2021

12 квітня 2021


У Бельгії кількість смертей від коронавірусу за тиждень зросла майже на 47%

За тиждень у Бельгії різко, майже наполовину, зросла смертність від СOVID-19, хоча це відбулося на фоні відносної стабілізації інших показників захворюваності, включаючи кількість нових випадків інфекції та госпіталізацій.


В Естонії розповіли, як пропаганда Кремля працює в умовах пандемії

За оцінкою Поліції безпеки Естонії (КаПо), карантинні обмеження в умовах пандемії коронавірусу загалом не знизили активність російської діяльності зі здійснення впливу на естонському напрямку, вони лише видозмінили її.


Нафта дешевшає на тлі побоювань низького попиту

Ціни на нафту незначною мірою знижуються в понеділок, 12 квітня, інвестори занепокоєні тим, що новий стрибок захворюваності на коронавірус може призвести до різкого скорочення попиту на нафт

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-