Ощадбанк

21 серпня 2019

19 серпня 2019

В Ощадбанку шоковані рішенням НБУ про дискваліфікацію членів наглядової ради

Члени наглядової ради Ощадбанку збентежені рішенням НБУ дискваліфікувати п’ять членів наглядової ради та припускають, що це пов'язано з недавнім рішенням ради продовжити трудовий контракт із головою правління Ощадбанку Андрієм Пишним.

16 серпня 2019

НБУ занепокоєний процедурою, за якою Ощадбанк продовжив контракт з Пишним

Національний банк України відхилив кандидатури більшості членів наглядової ради (НР) АТ “Ощадбанк” та висловив занепокоєння щодо процедури, за якою новообрана НР продовжила контракт з головою правління банку.

13 серпня 2019

08 серпня 2019

05 серпня 2019

02 серпня 2019

25 липня 2019

РФ намагається оскаржити рішення суду в Гаазі щодо активів Ощадбанку в Криму

Росія намагається через французький суд оскаржити рішення міжнародного арбітражного суду при Постійній палаті третейського суду в Гаазі і Київського апеляційного суду про стягнення 1,1 млрд дол. на користь українського Ощадбанку.

23 липня 2019

НАБУ і САП заявляють, що справу про розкрадання в Ощадбанку мають повернути їм

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура вважають неприпустимою зміну Генпрокуратурою підслідності у справі Ощадбанку за Нацполіцією та закликають її повернути.

Суд дозволив Ощадбанку стягнути понад $1 мільярд з РФ за втрачені активи в Криму

Київський апеляційний суд задовольнив заяву Ощадбанку та надав дозвіл на виконання рішення Міжнародного комерційного арбітражу щодо стягнення 1,1 млрд дол. з Російської Федерації як компенсацію за експропріацію активів у Криму.

15 липня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-