Опитування

19 листопада 2020

18 листопада 2020

16 листопада 2020

15 листопада 2020

12 листопада 2020

11 листопада 2020

10 листопада 2020

09 листопада 2020


Опитування Зеленського: «Слуга народу» прокоментувала знайдені на смітнику бланки

У політичній партії «Слуга народу» не виключають, що бланки з ініційованим Президентом Володимиром Зеленським опитуванням, які були нібито знайдені на смітнику, є зайвими або спеціально надрукованими сторонніми людьми.

07 листопада 2020


Більшість закарпатців хочуть бути у складі України та вчитися українською

За даними опитування настроїв місцевих мешканців та представників нацменшин на Закарпатті 49% вважають ситуацію в регіоні благополучною. Понад 50% громадян бачать Закарпаття лише у складі України.

04 листопада 2020

01 листопада 2020

29 жовтня 2020

26 жовтня 2020


Опитування Президента: «слуги» хочуть почати з втілення ідеї про «300 депутатів»

У партії «Слуга народу» планують поступово імплементувати в законодавство результати всеукраїнського опитування, ініційованого Президентом Володимиром Зеленським, і хочуть розпочати зі скорочення кількості народних депутатів.

25 жовтня 2020


У Вінниці 66% виборців підтримали чинного мера - екзитпол студії Шустера і «Україна 24»

За результатами екзитполу «Студії Савіка Шустера» та телеканалу «Україна 24» найбільше голосів на виборах Вінницького міського голови отримав чинний мер Сергій Моргунов, який балотувався від «Української стратегії Гройсмана».


Як українці відповіли на «5 питань Зеленського» - «Рейтинг»

За результатами екзитполу соцгрупи "Рейтинг", право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, підтримують 78% тих, хто брав участь у місцевих виборах і в опитуванні, ініційованому Президентом.


Як українці відповіли на «5 питань Зеленського» - «Рейтинг»

За результатами екзитполу соцгрупи "Рейтинг", право України на використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом, підтримують 78% тих, хто брав участь у місцевих виборах і в опитуванні, ініційованому Президентом.


Екзитполи студії Шустера і «Україна 24»: УДАР і «ЄС» отримали найбільше голосів до Київради

За даними екзитполу «Студії Савіка Шустера» та каналу «Україна 24», найбільше голосів виборців на виборах Київської міської ради отримали партії «УДАР Віталія Кличка» - 19,74% та Європейська солідарність – 17,76%.


«П’ять питань» Зеленського: поліція перевіряє заяви про «зарплати» волонтерів

Правоохоронні органи отримали 4 заяви щодо начебто роботи за гроші волонтерів, які проводять опитування від Президента Володимира Зеленського, а також щодо залучення до цього опитування неповнолітніх.


Денісова сказала, за якої умови волонтерство дітей в «опитуванні Зеленського» - законне

Участь неповнолітніх дітей у волонтерстві правомірна, якщо згода на неї дана батьками або іншими законними представниками дитини, а сама волонтерська допомога є добровільною та безоплатною.

23 жовтня 2020


«П’ять важливих запитань» від Президента мобілізують електорат – експерти

Анонсоване Президентом Володимиром Зеленським на 25 жовтня всенародне опитування ймовірно досягне своєї мети щодо мобілізації електорату для участі у місцевих виборах, але надалі юридичних наслідків не матиме.


Орієнтовні видатки на опитування Зеленського становитимуть 103 мільйони - ОПОРА

Орієнтовна сума видатків на ініційоване Президентом Володимиром Зеленським опитування 25 жовтня становить 103 млн грн, із яких близько 75 млн грн планується спрямувати на роботу волонтерів, які працюватимуть біля входу до виборчих дільниць.

22 жовтня 2020


Зеленський не каже, чому хоче почути думку українців про Будапештський меморандум

Президент Володимир Зеленський заявив, що для нього є важливою думка українців щодо гарантій Будапештського меморандуму, але якими будуть його подальші дії після опитування не уточнив.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-