Олена Зеленська

26 грудня 2019

Дефлімпійці подарували відчуття перемоги всій Україні — Президент

Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська привітали спортсменів Національної дефлімпійської збірної України зі здобуттям третього командного місця на ХІХ зимових Дефлімпійських іграх 2019 року в Італії.

19 грудня 2019

18 грудня 2019

Зеленська організувала новорічний проєкт для соціально незахищених дітей у Домі з химерами

До дня Святого Миколая дружина Президента України Олена Зеленська організувала проєкт для соціально незахищених дітей. Дім з химерами на свята для них перетворився на «Дім таємничого М…».

17 грудня 2019

Перша леді відвідала Український культурно-освітній центр в Баку

Під час офіційного візиту Президента України до Азербайджанської Республіки перша леді Олена Зеленська відвідала знакові для азербайджанського народу місця та завітала до Українського культурно-освітнього центру Бакинського слов’янського університету.

14 грудня 2019

Олена Зеленська завітала до шкіл на Черкащині

У межах реалізації національної реформи харчування в освітніх закладах Олена Зеленська разом із міністром освіти й науки Ганною Новосад здійснила робочу поїздку до низки шкіл Черкаської області.

12 грудня 2019

10 грудня 2019

28 листопада 2019

27 листопада 2019

Олена Зеленська зустрілася з українськими дітьми зі школи «Вільнюський Литовський дім»

Під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Литовської Республіки перша леді Олена Зеленська зустрілася з українськими дітьми, які навчаються в міжнародній школі «Вільнюський Литовський дім».

26 листопада 2019

Олені Зеленській показали можливості перинатальних центрів Естонії

Під час офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Естонської Республіки перша леді Олена Зеленська відвідала пологовий будинок Східно-Талліннської центральної лікарні та дізналася, як естонські медики піклуються про породілей та новонароджених.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-