ОБСЄ

02 березня 2021

01 березня 2021

28 лютого 2021


В ОБСЄ кажуть про відкат у просуванні політики рівності - Климпуш-Цинцадзе

В ОБСЄ відзначають суттєвий відкат у просуванні політики рівності та наголошують на необхідності залучення жінок до процесів ухвалення рішень задля сталих і довготривалих результатів для суспільств.

27 лютого 2021

26 лютого 2021

25 лютого 2021


Голова ОБСЄ нагадала, що Крим – це Україна

Врегулювання російсько-українського збройного конфлікту має відбутися з повною повагою до суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи Крим.

24 лютого 2021

19 лютого 2021


Україна закликала Росію дозволити спостерігачам ОБСЄ біноклі та дрони

Україна закликає Росію підтримати розширення мандату Спостережної місії ОБСЄ, яка зараз діє лише на двох російських пунктах пропуску "Гуково" та "Донецьк", на усі пункти пропуску на неконтрольованому кордоні, а також дозволити спостерігачам використовувати засоби спостереження, включаючи біноклі та БПЛА.

18 лютого 2021


Підготовка диверсій та шпигунство: Україна повідомила в ОБСЄ про мережу агентів ФСБ

Українська місія при ОБСЄ поінформувала делегації країн-учасниць про викриття Службою безпеки України мережі агентів ФСБ РФ, які, зокрема, планували диверсії на аеродромі на Миколаївщині та викрадення екскомандувача Сил спецоперацій.


Російські військові обладнують нові позиції на Донбасі - Україна в ОБСЄ

Збройні формування РФ на окупованому Донбасі продовжують інженерні роботи з обладнання нових та дообладнання діючих позицій, що є чітким порушенням Додаткових заходів з посилення перемир’я від 22 липня 2020 року.

17 лютого 2021


В ОБСЄ засудили обшуки та арешти журналістів у Білорусі

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Тереза Рібейро висловила серйозне занепокоєння з приводу обшуків та арештів в лавах Білоруської асоціації журналістів (БАЖ), а також серед інших численних журналістів у кількох містах Білорусі.

16 лютого 2021

15 лютого 2021

12 лютого 2021

11 лютого 2021


Україна розповіла в ОБСЄ про зовнішні загрози

Українська делегація при ОБСЄ поінформувала країни-учасниці про оцінки зовнішніх загроз, передусім з боку Росії, як європейській, так і національній безпеці України, що були представлені у «Білій книзі» Служби зовнішньої розвідки (СЗР) України.

09 лютого 2021

08 лютого 2021


Президент сформував делегацію для переговорів на безпековому Форумі ОБСЄ

Президент Володимир Зеленський утворив делегацію для участі в переговорах у межах Форуму ОБСЄ зі співробітництва в галузі безпеки, Спільної консультативної групи та Консультативної комісії з відкритого неба.

06 лютого 2021

05 лютого 2021

04 лютого 2021


ЄС закликає Росію не перешкоджати патрулям ОБСЄ на окупованому Донбасі

Європейський Союз закликає Росію забезпечити скасування усіх необґрунтованих обмежень щодо СММ ОБСЄ на території ОРДЛО, де було зафіксовано 94% усіх перешкоджань Місії за період з середини вересня до кінця грудня 2020 року.


Спецпредставник ОБСЄ закликала якнайшвидше відкрити КПВВ в Золотому і Щасті

Спеціальний представник Чинного голови ОБСЄ в Україні та в Тристоронньої контактній групі (ТКГ) Хайді Грау закликала до "якнайшвидшого розв'язання відкритих питань" на шляху до одночасного відкриття КПВВ в Золотому і Щасті.


В ОБСЄ закликали Україну знайти збалансоване рішення у протидії пропаганді

Представник ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Тереза Рібейро закликала українську владу знайти збалансоване та пропорційне рішення у протидії пропаганді, зі збереженням плюралізму медіа та різноманіття думок.

03 лютого 2021


Україна в ОБСЄ: окупанти посилюють позиції на ділянках розведення сил

Збройні формування РФ на Донбасі продовжують вести інженерно-фортифікаційні роботи зі спорудження нових та дообладнання існуючих позицій на лінії зіткнення, у тому числі на ділянках розведення сил та засобів.

02 лютого 2021

01 лютого 2021


Україна розповіла в ОБСЄ, як Росія керує окупованим Донбасом

Україна під час засідання Форуму безпекового співробітництва ОБСЄ розповіла делегаціям країн-учасниць про систему політичного, економічного та військового управління Росією тимчасово окупованими територіями на Донбасі.

30 січня 2021

28 січня 2021


США підтримали заяву голови ОБСЄ – врегулювання в Україні має включати Крим

Сполучені Штати повністю підтримують заяву Діючого голови ОБСЄ, глави МЗС Швеції Анн Лінде щодо того, що врегулювання конфлікту в Україні має включати і Крим, а СММ ОБСЄ повинна отримати доступ і до півострова.


Україна заявила в ОБСЄ про готовність до обміну «усіх на всіх» без будь-яких передумов

Україна закликає російську сторону розблокувати процес обміну утримуваними особами і готова продовжувати цей процес без будь-яких попередніх передумов у нормандському та Мінському форматах.

27 січня 2021

26 січня 2021


Україна засудила тиск Росії на Шведське головування в ОБСЄ

Україна вважає категорично неприйнятним здійснення Росією тиску на Шведське головування в ОБСЄ, що було продемонстровано нещодавньою заявою делегації РФ щодо сигналів чинної очільниці ОБСЄ Анн Лінде у ході візиту до України.

25 січня 2021

23 січня 2021

22 січня 2021


Україна направила ноту місії ОБСЄ через загибель військового біля Гнутового

Українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) направила ноту Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ у зв'язку із загибеллю військовослужбовця ЗСУ внаслідок ворожого обстрілу на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-