Нові Санжари

22 травня 2020

08 березня 2020

06 березня 2020

05 березня 2020


Зеленський — евакуйованим: Ви запам’ятаєте Нові Санжари на все життя

Президент Володимир Зеленський привітав евакуйованих із Уханя українських й іноземних громадян із завершенням обсервації та висловив задоволення відсутністю серед них жодного випадку коронавірусу.


Зеленський пропонує поїздити Україною іноземцям, які два тижні були в “Нових Санжарах”

Президент Володимир Зеленський запропонував іноземним громадянам, які перебували під медичним наглядом у медцентрі "Нові Санжари", поїздити Україною, як туристи, і познайомитися з її визначними місцями.


Зеленський приїхав у Нові Санжари

Президент Володимир Зеленський прибув у Нові Санжари, де завершилася обсервація евакуйованих з Китаю українців та громадян інших держав.


Скалецька: Обсервація в Нових Санжарах завершилася — хворих немає

В евакуйованих з Китаю українців та іноземців, які перебували на обсервації у медичному центрі "Нові Санжари" на Полтавщині, закінчився двотижневий термін обсервації з приводу коронавірусу. Усі вони здорові.

04 березня 2020

03 березня 2020


Десятьом учасникам сутичок у Нових Санжарах оголосили підозри

Через події у селищі Нові Санжари на Полтавщині, коли місцеві мешканці намагалися не допустити заселення евакуйованих з Китаю у санаторій Нацгвардії, десяти особам оголошено про підозру у скоєнні злочинів. Половина підозрюваних перебуває під домашнім арештом.

02 березня 2020

01 березня 2020

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-